Alanya
Recenzované: 4. septembra 2019

Spokojní so službami, trochu nám chýbala väčšia piesková pláž. Mne osobne sa páčilo umelé mólo. Večer bol problém nájsť stôl pre 4 osoby, ale obsluha snažila s odpratávaním. Čo by som mohla vytknúť bolo, že sme sa raz zasekli vo výťahu a uvítala by som častejšie vymieňanie obrusov.

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi annabakytova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia WhiteCityResortHotel, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení White City Resort.Zodpovedané: 5. septembra 2019

Дорогой Annabakytova,
Хотим выразить огромную благодарность за выбор нашего отеля и за уделенное время написанию отзыва!
Нам приятно знать, что Вы остались довольны Вашим проживанием. Мы изо всех сил стараемся обеспечить Вам идеальный отдых. Так же мы не оставили без внимания Ваши замечания и будем стараться улучшить все в Вашу пользу.
Нам очень приятно иметь Вас в числе наших гостей и всегда будем рады приветствовать Вас вновь!
С уважением,
Отдел по работе с гостями

Recenzované: 24. augusta 2019

Sme velmi spokojni, hotel krasny - novy, moderny.. staraju sa o cistotu vsade, z jedla vzdy dobry vyber. Odporucame ako super dovolenku pre pary, ale aj rodiny. Mensi hotel, mensia plaz, ale nam to vyhovovalo. Lehatok bolo vzdy dost.

Poďakujte používateľovi Natjuniorka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia WhiteCityResortHotel, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení White City Resort.Zodpovedané: 25. augusta 2019

Dear Natjuniorka,

First of all thank you for choosing White City Resort Hotel and for your positive feedback. It is a big pleasure for us to know that you enjoyed our service and had a good holidays. We would like you to know that we will be gald to welcome you in our hotel again.

Best Regards,
Guest Relations Manager

Recenzované: 15. júla 2019

Moderny hotel s kvalitnymi sluzbami. Jedlo vyborne (napr.talianska, turecka...kuchyna). Dostatok lehatok na plazi aj pri bazene. Infinity pool pre 16+ vhodny na pokojne kupanie bez rusenia detmi. Animatori velmi mili, zabavni, robili dobry program pre hosti. Personal celkovo priatelsky, upratovacky usmiate (napr.: ked sme si "nedali" upratat izbu lebo deti v tom case cez den spali, tak nam na druhy den doniesla kvety za to ze nam neupratala izbu). Casnici tiez ochotni, najlepsi - priatelsky - so snahou vo vsetkom vyhoviet - casnik Ayhan, vzdy sa s nami super porozpraval.
Vyhodou hotela je poloha - cca 2km od delfinparku (15min pesi po chodniku). Hotel chvalime, velka spokojnost, urcite odporucame.

Poďakujte používateľovi ZuzkaGy.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia WhiteCityResortHotel, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení White City Resort.Zodpovedané: 31. júla 2019

Milá ZuzkaGy
Ďakujeme, že ste si vybrali náš hotel a našli ste čas na preskúmanie nášho hotela na portáli TripAdvisor. Sme radi, že ste si užili pobyt v našom hoteli. Náš tím usilovne pracuje na tom, aby sme vám poskytli najpamätnejšie sviatky.
Tešíme sa na stretnutie s Vami v White City Hotels!

S Pozdravom,

Recenzované: 14. júla 2018

Menší hotelový komplex ale na vysokej úrovni. Ubytovanie vynikajúce, izby čisté. Stravovanie perfektné, veľký výber jedál. Pláž upravená, čistá, dostatok lehátok. V amfiteátri každý deň program, pre mňa hlavne turecký večer. Okolie upravené, čisté.

Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi genciovae.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Melih K, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení White City Resort.Zodpovedané: 23. apríla 2019

Dear Guest ,
We appreciate your feedback and are delighted to hear that you had a great stay.
And also , we are so sorry for late answer.

Greetings from White City Resort Hotel,
Hope to welcoming you soon again,
Best Regards

Recenzované: 25. septembra 2017

Odchádzali sme s tým, že sa určite vrátime. Hotel je príjemný pre rodiny s deťmi i pre páry a nepatrí medzi obrovské rezorty. Preto bol celý pobyt veľmi príjemný, vždy ste si našli priestor a súkromie v altánku, na pláži , pri bazéne...Nádherne upravený a udržiavaný areál, čisté a pravidelne udržiavané izby i celý hotel. Milý a usmievavý personál. Slovenská animátorka Martina ochotná pomôcť a poradiť s čímkoľvek aj čo sa netýka zábavy, či už výletmi, nákupmi,lekárskou starostlivosťou...Veľká reštaurácia prepojená prechádzajúca do vonkajšej časti, lobby bar s bohatým výberom koláčikov počas celého dňa až do 23.00, bar pri bazéne celodenne s občerstvením taktiež do 23:00 a plážový bar do 17:00, taktiež aj s občerstvením. Občerstvenie počas celého dňa bolo výborné, hamurgery,hranolky, wafle, mäsom plnené placky, ktoré pred Vašimi očami pečie domáca pani. Bohatý výber jedla formou švédskych stolov v reštaurácii v určených časoch a "polnočná polievka" kedy od 00:00-1:00 je k taktiež mäso, zelenina polievky a ďalšie k dispozícii. Programy pre dospelých i deti každý večer. Krajšiu dovolenku sme si nemohli priať a odporúčam každému.

Dátum pobytu: júl 2017
3  Poďakujte používateľovi Alena L.