Recenzované: 25. októbra 2015

Celkove hodnotenie bolo ze dobre.More vynikajuce,mensi hotel,co zodpovedalo cene.Izby,upratovanie aj ked 2 dni pred odchodom uz nevymienali uteraky.Zazili sme aj burku,more bolo potom aj spinave,naplavilo vsetku spinu co my ludia narobime,spaky,aj vlozky...No to nastastie rychlo preslo a vsetko sa vycistilo.Je to verejna plaz a boli tam aj psy, tak osem kusov a ti tiez robili tam svoju potrebu.Zazila som v Turecku na inom mieste aj kvalitnesie sluzby, ale vsade sa nieco najde.Ja si vsade urobim tak, ze mam dobru dovolenku, nie som az tak narocna a tu to zodpovedalo tomu, co som cakala. Helena

Dátum pobytu: september 2015
Poďakujte používateľovi H421AZhelena.
Recenzované: 12. augusta 2015 cez mobilné zariadenie

Turecko : Hotel Kleopatra Ada ... Mozem skonstatovat, som nad mierou spokojna co sa tyka hotela neda sa nic zleho povedat len same kladne veci... sme v Turecku po prvy krat a sme nad mierou spokojny.. vedenie hotela ako napriklad casnici, mamager number 1.... sme velmi spokojny a o rok sme tu znova

Dátum pobytu: august 2015
1  Poďakujte používateľovi Peter L.
Recenzované: 22. júna 2015 cez mobilné zariadenie

Bqli v otele v ijune 2015, 7 dnei. Otel nebolshoi, no ujutnqi, sootvetstvujet na svoi 3 zvezdq. More rjadom, ot otelja plaz nr 20, mq hodili na 21, on srazu cherez dorogu. Lezaki I zontiki na pljaze platnqe. V otele est svoi Hamam, gde horoshii predlozenije, sovetuju posetit v pervqi den. Personal super, ochen ponravilsja nam barmen Arif I Ayhan. Oni vozili nas odin vecher v nastojashii Tureckii restoran, gde bqlo vse ochen na vqshem urovne.

Dátum pobytu: jún 2015
Poďakujte používateľovi Karina T.
Recenzované: 20. júna 2015 cez mobilné zariadenie

super dovolenka... výborný hotel, čiste izby... personál priateľsky, vždy usmiaty... hotel blízko pláže a centra... odporúčam rodine s deťmi a mladým ľudom
špeciálne chcem poďakovať personálu za super obsluhu... určite sa sem vrátim

Dátum pobytu: jún 2015
1  Poďakujte používateľovi Stanka_Stanka.
Recenzované: 18. júna 2015 cez mobilné zariadenie

Super hotel...prijemna obsluha a celkovo personal....hotel blizko centra a plaze....izby vzdy ciste a upratane...plaz cista. Specialne Dakujeme personalu za super atmosferu pocas celeho pobytu na hotely. Odporucam rodinam a detmi ale aj mladym ludom

Poďakujte používateľovi MichaelaMimka.