Recenzované: 19. júla 2019

Katastrofa nikdy viac znechutili mi cele turecko po skusenosti s tymto hotel sa do turecka už nikdy nevratim pohare na bare špinave sa čudujem že som mononukleozu nechytila ked sme sa spytali prečo ich umyvaju iba vodou( ich špinavou na ktoru človek si može dať tak hilak forte) odpoved bola že to iba oplachuju a potom davaju do umyvačky a posledny den sa dozviem že tam žiadna umyvačka není proste klamari neprijemne spravanie nerozumeli ani čo je fanta kukal jak puk čo chcem. jedlo takisto hnus nedalo sa odkrajáť a ani rozkusať a ked dalo tak to boli iba šlachy a mastne a príbor deto človek musel čakat pol hodinu kym sa dočkal príboru ani ten nevedeli dokladať nonstom niečo chýbalo od jedla, tanierov až k príborom a všetko špinavé hnus! Jedine dobre čo mal hotel može byť rád za upratovačku ktorá sa snažila samozrejme ale ak nedostala tringelt tak ste sa mohli s čistymi uterákmi rozlúčiť. a čerešnička na torte po príchode na hotel nám oznámili že maju plne izby a izba v ktorej sme mali byť ubytovana tam bol niekto iný takže nás na prvú noc šupli 500m od hotela cez hlavnu cestu do ubytovne. NEODPORÚČAM a do Turecka sa nevrátim už nikdy...

Poďakujte používateľovi michaelaaf.
Recenzované: 6. augusta 2018