V hotely sme boli ubytovaní týždeň. Za týždeň sme pristáli asi 10 kilo jedlo bolo super animatori boli úžasný veselý a priateľský. Hotel čistý, personál ústretový usmievaví. Určite len odporúčame ✌

Poďakujte používateľovi michaela25846.

Tento hotel určite odporúčam všetkými desiatimi! ❤️
Čo sa týka jedál, veľký a pestrý výber jedál. Obsluhu môžem hodnotím na výbornú. Bar vo vnútri a ďalšie dva vonku. Takisto obsluha v baroch OK. Bazén krásny, čistý a more hneď ako na skok od bazéna. Pláž relatívne čistá aj more, s výnimkou dní keď je more špinavšie. Jediné mínus je výskyt medúz. Animátori úžasní, každý deň nejaký program vymýšľali, spokojnosť nadovšetko! Najlepší z najlepších Sisco Zico Bibo Simo Rico Mira ďakujeme za najlepšiu dovolenku s maminou. ❤️

Poďakujte používateľovi katarina13307.

Krasny hotel, prostredie, bohaty vyber jedal, drinkov. More ciste, teple, obcas sa vyskytli aj meduzy. Kazdy den vela animacii, joga, aerobik, tanec. Izby velke, ciste, kazdy den upratovane. Animatorom davam 5*.

Poďakujte používateľovi evva888.

Čistý hotel, krasne prostedi, pohodovy personal, bazen i obsluha v okoli plaze bezkonkurencni, milí lidé, fajn animátoři, program ze strasny aminatoru aktivni pres tanecni lekce, lekce jogy, urcite dobra volba

Poďakujte používateľovi Camper179602.
Recenzované: 9. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

boli sme zo vsetkym spokojny, kuchyna velmi dobra vela exoticke ovocie nechybalo, animacie velmi dobre, deti zamestnane na cely den, cez den animacie okolo bazena, vodny aerobik ,aerobik, zumba, gymnastika .

Poďakujte používateľovi simonaandricikova.