Port El Kantaoui
Recenzované: 16. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Čistý hotel, krasne prostedi, pohodovy personal, bazen i obsluha v okoli plaze bezkonkurencni, milí lidé, fajn animátoři, program ze strasny aminatoru aktivni pres tanecni lekce, lekce jogy, urcite dobra volba

Poďakujte používateľovi Camper179602.
Recenzované: 9. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

boli sme zo vsetkym spokojny, kuchyna velmi dobra vela exoticke ovocie nechybalo, animacie velmi dobre, deti zamestnane na cely den, cez den animacie okolo bazena, vodny aerobik ,aerobik, zumba, gymnastika .

Poďakujte používateľovi simonaandricikova.
Recenzované: 5. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Prístup dobrý, animátori super, prijemne prostredie dobre jedlo a o všetko dobre postarané Krásna izba upratovanie na výbornú, more krásne až na medúzi

Ak sa podarí určite to tu ešte navštívime za mna výborne

Poďakujte používateľovi simonaA649o.
Recenzované: 4. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel je veľmi pekný, čistota a služby sú na vysokej úrovni, izby sú veľké a krásne zariadené, bohatý výber jedál, hotel zodpovedá 5*, jediným mínus sú riasy a medúzy v mori. V concorde green park palace sme zažili úžasnú dovolenku, ktorú nám spríjemnili aj skvelí animátori - Bibo, Zico a Sisco. Odporúčame všetkým :-)

Poďakujte používateľovi IvicaS101.
Recenzované: 4. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Velmi pekny a luxusny hotel, boli sme maximalne spokojni so vsetkym. Bohuzial sme prekvapivo mali vacsinu pobytu zle
pocasie, ale aj napriek tomu to bola vyborna dovolenka. Personal maximalne ochotny a ustretovy. Animatori prijemni takze si uziju aj ti, ktori chcu svoju dovolenku travit aktivne. Uplne super - odporucame.

Poďakujte používateľovi senor26.