Monastir
Recenzované: 21. júla 2019

Nikdy viac! Na dennom poriadku bolo vykrádanie izieb. Delegat sa tvari, ze je na vasej strane, ale opak je pravdou. Kryje personal. Hotel je neskutočne špinavý. Hlavne chodby hotela, kde nie je problém stretnut plostice. Izby su priemerne, celkom ciste, az na kupelnu. Hotel ma 4 hviezdičky, ale u nas by dostal možno 2. Páni na recepcii otras. Ostatní personál ok. Hotel je plny rusov a miestnych obyvateľov. Určite neodporúčam.

1  Poďakujte používateľovi llello24.
Recenzované: 21. júla 2019

More bolo čisté,pláž a prostredie pekné, bola som sklamaná pretože niekto z personálu okrádal dovolenkárov. Zo zamknutych izieb sa strácali peniaze, čo sa týkalo aj mňa a nič sa neriešilo, preto tento hotel nedoporučujem.

3  Poďakujte používateľovi Dada1245.
Recenzované: 5. júla 2019

Recenzované: 29. júna 2019