Monastir
Recenzované: 31. augusta 2019

Hotel je pekny a cisty. Areal takisto. Izby kazdy den pekne upratane, kazdy den vymienaju obliecky, plachty, uteraky. Su tu dva celkom velke bazeny, voda cista. Treti bazen je s toboganmi, takze deti sa tu urcite zabavia. More krasne, ciste. Pozvolny vstup do mora je super hlavne pre rodiny s detmi. Deti sa mozu clapkat cely den v mori. Kazdy den su super animacie ci uz pre deti alebo dospelych. Animatori su super, s kazdym z hosti sa zabavia. Kazdy vecer je mini disco pre deti a potom vecerny program. Varia tu dobre, kto chce si vzdy najde nieco dobre pod zub. V bare pri bazene su vsak casto velke rady, dlho im trva, kym vsetkych obsluzia. Mali by troska pridat do tempa, lebo na maly pohar koly sa nacakate. Kazdopadne, stravili sme tu prijemnu dovolenku.

Poďakujte používateľovi Onuferko.
Recenzované: 21. augusta 2019

Hotel je maximálne na úrovni 3* a žiadnych 4* a ani 3+ by som mu nedával. Hneď na recepcii Vás budú chcieť ošklbať o 50 euro za lepšiu izbu, ale v konečnom dôsledku Vám aj tak dajú takú istú, akurát keď idete s deťmi a nechcete aby spali na prístelkách ale na normálnych posteliach, tak tých 20 euro aj s ktorými budú spokojný treba rátať. Dávať menšie sumy do pasov sa Vám ani neoplatí dávať. Poväčšinou bol na izbách problém s nefunkčnou klimatizáciou, TV alebo chladničkou, nám však išlo všetko. S menšími plesňami v kúpelke však treba rátať. Raňajky veľký výber neponúkajú jeden typ salámy podobný našej liptovskej, jeden druh syra, omeleta alebo praženica a nejaké to lečo, croasanty. Obedy ako kedy je tam kuracina, väčšinou hovädzina, sem tam ryby a lečo a cestoviny. Večere podobne. Nápoje na all inclusiv pripomínajú sirupy, od skutočného alkoholu to má ďaleko, môžno len pivo a víno sú skutočne pivom a vínom. Aj to Vám dajú do 1 dcl pohára, aby ste toho moc nevypili. Bazény a tobogány a hotel priamo pri pláži majú jedine plus. To že v mori moc nepošnorchlujete nakoľko je zmútené od piesku a chalúch asi patrí k Tunisku. More teplé, v auguste ako sme boli tak pomali aj 30 stupňov. Problém s lehátkami pri bazéne ako aj pri mori nebol žiaden. Problém nastal v polovičke dovolenky, keďže nebol plne obsadený hotel, tak sa tam dotrepala "domáca" klientela a odvtedy sme už len počítali dni do odchodu. Bazény a stravovanie pripomínalo dovolenku na Luníku IX. Správali sa v reštaurácii ako prasatá, samý bordel, predbiehanie, nemali sme už ani čo jesť, aj o melón sa trebalo pobiť, pretože domáci vyzerali ako keby prvý raz videli bufetové stoly a tak to aj vyzeralo. Poniektorý dovolenkári ktorý prišli v tom čase do hotela, tak hneď po obede žiadali delegáta vymeniť hotel.... Kvôli tomuto by som sem viac nezavítal. Obedňajší aj poobedňajší snack pri bazénoch V8m robia pizzu, šišky alebo palacinky, chýbali však poväčšinou taniere a kedže domáca klientela vytvorila značné šory, tak ten snack aj oželiete, ako tam stáť pol hodiny. Animátori ako tak, polovicu by som vyhodil, nakoľko ich tam bolo asi 6, lebo ani neviem čo tam niektorý robili, poväčšinou atrakcie robili jedný a tí istý. Minidisko začínalo o 20.30 hod, čo už aj niektoré deti by chceli ísť radšej spať, animátori tancovali skôr pre seba, ako by sa mali otočiť ku deťom aby ich videli čo vlastne tancujú (až na dvoch). Wifi len na recepcii. Pre lepšiu dovolenku si naozaj treba priplatiť lepší hotel, alebo potom počítať s uvedeným. Je to naozaj pre nenáročnú klientelu, ani tobogány a hotel priamo na pláži nenahradí niektoré ďalšie veci, ktoré sú k príjemnej dovolenke potrebné. Hotel nakoľko má veľa domácej klientely určite ďalej neodporúčam.

Tip na izbu: žiadna izba nemá výhľad na more, takže je to jedno
2  Poďakujte používateľovi gordon077.
Recenzované: 10. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu tyzden a bolo tu super musím pochváliť špeciálne dvoch animtorov ktorý sa starali o nás komfort takze NINO A BOBO stále boli u nás a starali sa aby sme mali vsetko čo potrebujeme :) diky moc

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi Jarka102.
Recenzované: 19. septembra 2018

the hotel was very beautiful, everyday cleaned room, good food, friendly and nice personnel, and the best animators team ever -thanks for all boys, I miss you <3 nice place, pools, tobogans, amazing people

Báli sme sa, že hotel nebude vyzerať ako na fotkách, že tam bude špina a na nič jedlo tak, ako sme čítali v niektorých recenziách. Opak však bol pravdou. Priestory boli krásne, každý deň jedlá od výmyslu sveta, skvelý, milý, príjemný a ochotný personál, úžasní tím animátorov, každý deň uprataná izba, večerné programy. Miesto je vhodné ako pre páry, rodiny s deťmi tak aj na dovolenku pre priateľov.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi Lenka H.
Recenzované: 6. augusta 2018

plaz ziadna,siroka asi 2m.nedostatok lehatiek a slnecnikov pri bazene..ak chcel niekto ziskat lehatko,musel byt tam o 5:00 a ostat tam,lebo Rusi kradli lehatka a matrace.animacny tim sa viac venoval a predvadzal pred dievcatami,ako ludom.

Dátum pobytu: jún 2018
4  Poďakujte používateľovi SamuelF2280.