Mahdia
Recenzované: 14. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Na tuto dovolenku sme išli ako partia - 8 členov. Boli sme veľmi spokojní - v reštaurácií varia super , na vyber z veľa jedál človek neostane hladný izby sú pekne , čisté . Taktiež aj pláž je pekná a more najlepšie priezračne a teple večery boli vždy top so super animačným tímom , najlepšie zábava a choreografie a nezabudnuteľný NiN0 - Marha Marha a Fifi zodpovedná za detský klub❤️❤️
Aj nabudúce

Poďakujte používateľovi Ivka1510.
Recenzované: 14. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Bola to naša najlepšia dovolenka s priateľmi sme sa vôbec nenudili. Celu dovolenku sme sa bavili. Najlepšie disco s animačným teamom ( NiNO the Best, - MARHA MARHAAA ) Co sa týka jedla, super výber, varia chutne. Pláž je pekná, čistá, more teple️️ Izby útulné a upratané BOLI sme spokojní

Poďakujte používateľovi Companion18463229013.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DGHMP1, Directeur général v zariadení Hotel Mahdia Palace.Zodpovedané: pred 5 týždňami

Děkujeme za sdílení vašich skvělých zážitků během pobytu v našem hotelu Mahdia Palace Thalasso & Spa
Jsme hrdí na to, že jste si užili všech našich služeb a malých detailů, díky nimž je tento hotel velmi speciální hotel.
Doufáme, že vás budeme moci znovu přivítat.

Recenzované: 9. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Naša izba bola vždy čistá, už aj na začiatku. Reštaurácia je super aj čašníci, bary su super. Na pláži tiež čistota a veľká pláž.
Animátori boli strašne milí a príjemní, the best of best Nino- (marha marha) ❤️❤️❤️️️️️️️️☀️☀️☀️⭐⭐⭐⭐⛱️⛱️⛱️⛱️⛱️

Poďakujte používateľovi szabinkat.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DGHMP1, Directeur général v zariadení Hotel Mahdia Palace.Zodpovedané: 10. septembra 2019

S velkým potěšením jsme si přečetli váš komentář a jsme potěšeni, že jste se s námi skvěle bavili.
Ještě jednou vám děkujeme, že jste se podělili o svůj názor, a těšíme se na setkání s vámi velmi brzy.

Recenzované: 6. septembra 2019

Výborná dovolenka. Izby sú veľké a čisté, každý deň upratované. Personál je na veľmi vysokej úrovni. Musím pochváliť recepciu, obsluhu, kuchárov, šéfa jedálne, animátorov, upratovaciu službu i security na pláži. Nesúhlasím s recenziou, ktorú som čítala nižšie, že personál je lenivý a čaká na sprepitné. Mám úplne inú skúsenosť a práve opačnú. Personál v jedálni bez toho, aby niečo dostali pracuje na plné obrátky, od nikoho nič nečakali a robili si svoju prácu. Ja osobne musím vyzdvihnúť prácu obsluhujúceho Montassar, ktorý bol vždy veľmi milý, usmievavý, ochotný a vo všetkom Nám vyšiel v ústreti ako aj ostatným. Nikdy nečakal na žiadne sprepitné a robil si svoju prácu maximálne zodpovedne. Nikdy nebol žiaden problém. V hoteli je veľmi veľa ubytovaných ľudí a preto treba byť trpezlivý, nesúhlasím ani s názorom, že sa nestíha, to, že niekedy nemáte príbor hneď na stole je pri obrovskom množstve ľudí normálne. Po usadení príbor hneď dostanete, alebo tam už je. Nie je to také ako to niekto opisuje. Negatívne ohlasy a podotýkam neopodstatnené, beriem ako zbytočné hlúposti, ktorými si niekto takto ide zvyšovať svoje ego. Obsluha v baroch výborná, každú chvíľu sa pýtali, či je všetko v poriadku a či niečo nepotrebujeme, chodili od stola k stolu a robili všetko čo turistom videli na očiach. Výber jedál je široký a určite si každý vyberie to svoje. Zákusky boli famózne. Jedlo je chutné a postačujúce. Veľký výber zeleniny, ovocia, príloh i hlavných jedál. V hoteli sa dohovoríte anglický, francúzsky, ruský a vedia už aj málo slovenský a český. Slovenský a český turisti sú veľmi obľúbení. Celkovo si tam turistov veľmi vážia. Pláž a okolie bazénu i samotný bazén sú pravidelne čistené a poctivo sa starajú o poriadok. Jediný nedostatok vidím v tom, že lehátka sú od skorého rána obsadené. Veľakrát sa stalo, že na lehátku nikto nebol i pol dňa, ale mal tam hodený uterák a tým pádom blokoval lehátko, ktoré mohlo byť využité inými. Celkovo celý hotel je udržiavaný a čistý. Animátori sú zábavní, no najlepší je Nino a jeho marha, marha, každý deň zabával a to i po ukončení animácii. Super človek. Recepčným patrí tiež veľké ďakujem, boli maximálne ústretoví a nebol s nimi žiaden problém. Celkovo táto dovolenka bola vynikajúca a s kvalitnými službami. Určite sa sem veľmi radi vrátime. Spoznali sme tu veľmi veľa skvelých ľudí a to tuniských i našich.

Poďakujte používateľovi Vierocka262.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DGHMP1, Directeur général v zariadení Hotel Mahdia Palace.Zodpovedané: 7. septembra 2019

Vážený zákazníku,
Děkujeme vám za sdílení vašich skvělých zkušeností během vašeho pobytu v našem Mahdia Palace Thalasso & Spa.
Jsme hrdí na to, že jste si užili všech našich služeb a malých detailů, díky nimž je tento hotel velmi výjimečný.
Doufáme, že vás přivítáme zpět mezi námi.

Recenzované: 5. septembra 2019

Hotel celkom pekny, plaz cista, voda tepla a plytka. V jednom kuse ste videli upratovacky, ako upratuju. Casnici viac menej v pohode, ale bolo na nich vidiet, ze 7 mesacna sezona s monotonnou pracou denno-denne je vycerpavajuca. Jedlo bolo fajn, kazdy den sme si mali z coho vybrat. Jedine co mi vadilo, boli niektori nenazrani ludia, ktori si nabrali plny tanier kreviet/grilovaneho masa/palaciniek, ktore potom aj tak nedojedli a vyhadzovalo sa....
Koniec koncov, hotel by som odporucila kazdemu, kto si chce ist oddychnut, milovnici party zivota by sa tu asi nudili, to Vam povie aj delegat hned prvy den. Samozrejme, animatori nas zabavali od rana az do polnoci, ale skor si na svoje prisli deti, ako dospeli.
Ja by som sa na toto miesto urcite vratila, pretoze som si tam neskutocne oddychla

Poďakujte používateľovi nattynkaa.