Recenzované: 31. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel je starší ale boli sme spokojny . more nadherne čisté aj pláž super dovolenka.Izby čisté.Jedlo skoro rovnake kazdý deň a malo ovocia podla mna ale je z čoho vybrat.Hotel pre menej náročných...(:

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi Curious04493288587.
Recenzované: 16. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

V Tunisku sme dovolenkovali už mnohokrát v rôznych hoteloch.V Thapsuse sme boli prvýkrát až v tomto roku a bez váhania môžem povedať, že môže konkurovať aj iným 4-5 hviezdičkovým hotelom.Po večernom príchode do hotela nám hneď v reštaurácií priniesli večeru keďže sme prišli dosť neskoro.Hneď po večeri sme boli ubytovaní. Izbu sme dostali na 3. poschodí s výhľadom na more a celý vnútorný areál hotela. Slečny upratovačky si dali denno denne záležať aby bola izba čistá, pozmývaná, pripravené čisté uteráky, sprchovacie gély, mydlá.Čo sa týka hotelovej reštaurácie nemôžem povedať žiadne negatívum. Už pred dovolenkou som párkrát počula o super kuchyni v Thapsuse, no chceli sme to ohodnotiť sami. Jedlo bolo skutočne výborné. Všetko čo sme vyskúšali nám chutilo.Čašníci na jednotku. Animátori boli priateľskí, nie dotieraví. Hotel Thapsus odporúčam a určite to nebola naša posledná návšteva tohto hotela.

Dátum pobytu: september 2017
2  Poďakujte používateľovi FarAway731108.
Recenzované: 16. augusta 2017

Dovolenku v tomto hoteli sme mali v termíne od 7-14.8. 2017. Do hotela sme prišli až po polnoci teda už 8.8., kde nás hneď ubytovali , podľa predošlých recenzií sme plánovali dať 10 eur do pasu ako záruku lepšieho ubytovania , po príchode do hotela kde vo vstupnej hale nebol nebolo ani nohy , okrem jedného recepčného , sme si však už rozmysleli, že to bude pravdepodobne zbytočné a tak sme nakoniec nedali nič . Izbu sme však dostali na poschodí č 243 a bola v poriadku z časti výhľad na mini zoo , detské preliezky a v diaľke more. Vybavenie izby v poriadku mini chladnička na nápoje , individuálne nastaviteľná klimatizácia , balkón, LCD tv ktorý sme však za pobyt nezapli. Myslím si že patrím skôr k menej náročným klientom a preto som bola s izbou spokojná. Pri ubytovaní mi ide hlavne o čistotu izby a socialneho zariadenia , čo tu bolo zaručené .Izba prešla pravdepodobne menšou rekonštrukciu (nové skrine posteľ) a v kúpeľni boli síce harakiri kachličky podľa klasického arabského štýlu , ale zato vymenené batérie , umývadlo , vaňa aj toaleta . Izba každý deň uprataná, menené osušky aj plachty . Žiadne šváby a myši ako bolo uvedené dole v recenziách. Stravovanie zodpovedajuce počtu 3 hviezdičiek, raňajky asi najslabšie v porovnaní s Egyptom ,každý deň 1 druh salámy , 1syra, vajce , volské oko alebo omeleta, paradajky uhorky paprika a croasanty . Týždeň sa na tom v pohode dalo vydržať.v priebehu celého dňa ľahké snacky aj možnosť obeda v bare pri bazéne , čo hodnotím ako pozitívum nakoľko tam bol lepši výber ako dnu v reštaurácii a nebolo potrebné sa prezliekať z pláže.
Pláž a more boli asi dominantou celého pobytu ,piesok biely typický pre danú lokalitu , more teplé , priezračné. Ako negatívum vnímam polámané lehátka na pláži a potrebu obsadzovať ich už okolo 6-7 ráno. Odporúčam obsadzovať skoro ráno nakoľko v tom čase tam bolo aj pár nových lehátok. Na lehátka sa však sťažovali aj ľudia z 5 * hotelov.,
Bonusom k pobytu na plaži možno zaradiť aj možnosť ležať na lehátkach v záhrade pred plážou , čo uvítali najmä turisti sťažujúci sa na všadeprítomý piesok.( No komu vadí piesok nech si ide nohy škrabať na kamene do Chorvátska. )
Animačný program cez deň bohatý , animátori sa snažili , každý deň bola v poradí ranná rozcvička, bocca, aqua gym, šípky, poobede futbal, bocca ,zumba/ salsa ,aerobic , volejbal .. Večerný program populárna detská mini disco a potom už slabší večerný program.
Pobyt v tomto hoteli odporúčam menej náročnej klientele aj rodine s deťmi ktorá si chce príst v prvom rade oddýchnuť a zabaviť sa . Náročnejšia klientela ,ktorá rada hľadá nedostatky , nech radšej sedí doma alebo priplatí 200 eur a hľadá inde.
Služby delegáta ck neviem zhodnotiť nakoľko sme ho počas pobytu nepotrebovali vyhľadať na letisko aj úvodné stretnutie prišiel včas a pokyny k odletu vyvesil v dostatočnom predstihu.
Ps osušky na pláž sú za vratnú kauciu , ale vačsina hostí mala svoje vlastné. vodu na noc a v čase mimo all inclusive získate za lísky z recepcie, ktoré v bare Hanibal kedykoľvek vymeníte za vodu.

Dátum pobytu: august 2017
7  Poďakujte používateľovi RadkaA15.
Recenzované: 2. augusta 2017

Cez cestovnú agentúru SATUR sme mali dovolenku All Inclusive v Mahdii hotel Thapsus. Let z Bratislavy meškal hodinu a po pristátí delegát ďalšiu pol hodinu. Let o 21.45..(plán) + čas meškania + dalšia hodina z letiska Monastir busom na hotel-bez delegáta znamenali asi to že nás teda 16 turistov zo Slovenska ubytovali doslova v pivnici a nepomohlo ani 20E do pasu. Takže prvý dojem...Izba v pivnici -navyše neuprataná-( vlasy v sprche, smeti na podlahe)--balkón na úrovni terénu ohraničený múrikom cca 1 m vysokým. Dvere na balkón sa nedali zamknúť a navyše priehľadné sklá veľa súkromia nedávali a nedalo sa čudovať že sme na izbe za našej neprítomnosti..teda mňa a partnerky bola iná nečakaná návšteva,,,,Delegát na nás totálne kašlal a čo sme si nevybavili sami-to nám ON nevybavil. Pravidelne meškal na stretnutia pol hodinu a keď sa už dohodne čas na 12.00--( kedy si každý miesto pobytu na pláži a v mori brúsi zuby na nedostatky a čaká mistra čo nás má zastupovať,,a ten sa ani neunúva zavloať na recepciu že príde o 6 hodín neskôr..tak to pohne hrbom aj tuniskej ťavy,,,Takže pre všetkých...Mistr s tel. císlom 0021655128295( meno si nepamätám-je to Tunisan) je úplne zbytočný. Nadávali naň aj ludia z iných skupín. Takže SATUR so svojim zástupcom..už nikdy viac!!!!! Navyše-priateľka mala úraz a dotyčný pán sa ani neunúval zavolať lekára. No a pikoška..v pivnici sme ostali všetci Slováci od začiatku...hoci v izbách oproti sa za náš pobyt vystriedalo asi 6 rodín. Takže mi bolo povedané na recepcii...10E pivnica--50E poschodie s výhľadom na more,,, Aj to je All inclusive,,,,SATUR ako cestovka--už NIKDY VIAC!!!!!!!

Dátum pobytu: júl 2017
7  Poďakujte používateľovi rastislavblazej.
Recenzované: 20. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Nebyť nepríjemného vedúceho v Bare u Hannibala,mohla to byť super dovolenka. Našťastie nám pobyt spríjemňovali animátory, vďaka ktorým sme mali o zábavu postarané doslova 24 hodín vkuse. Ďakujeme animátom Luce,Mimi,Momovi,Willimu,Anizovi a ostatným,na ktorých mená si už teraz nespomeniem, a taktiež skvelému transferistovi Petrovi Ježkovi :) Ďakujeme!!!

Dátum pobytu: jún 2017
3  Poďakujte používateľovi AlaN994.