Mahdia
Recenzované: 11. septembra 2019

Už po piaty krát v tomto rezorte... Strava, služby, pláž, personál všetko super WiFi prekvapil nový animačný tím Heidi určite najlepšia o rok sa s partiou určite radi znova vrátime....

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Dušan V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DGHNP5, Directeur général v zariadení Hotel Nour Palace Resort & Thalasso.Zodpovedané: pred 5 týždňami

Thank you very much for sharing your excellent experience during your stay at our hotel Nour Palace Thalasso & Spa
We are proud to know that you enjoyed all of our services and the small details that make this hotel a very special hotel.
We hope that we will be able to welcome you again.

Recenzované: 21. augusta 2019

S pobytom ako takým sme boli veľmi spokojní. Nevyskytli sa žiadne výrazné nedostatky, ktoré by nám pobyt znepríjemnili.

Izba bola priestranná, čistá, útulná. Každý deň uprataná, pán, ktorý nám upratoval bol veľmi príjemný. Taktiež nás veľkosťou príjemne prekvapila teraska. Keď sme sa prišli ubytovať, tak sme na recepcii požiadali o tichú izbu, v čom nám aj bolo vyhovené. Výhľad sme mali do záhrady, čo nám vyhovovalo. Mimochodom, na recepcii je veľmi ochotný personál, pani čo sa ubytovávala pred nami na vlastnú žiadosť dostala izbu s výhľadom na more (bez poplatku, čo u nás za to štandardne v cestovnej agentúre pýta cca 20€).​ Mínus dávam za kvapkajúcu klimatizáciu, chýbajúcu chladničku a nefunkčný trezor (predošlý turisti ho zamkli a nikomu sa nepodarilo nám ho otvoriť - dostali sme potom trezor v miestnosti za recepciou).

Strava bola chutná, uvítala by som však viac čerstvého ovocia, keďže reálne bývali k dispozícii dva, maximálne tri druhy. Čo nám trochu chýbalo boli drinky v rámci all inclusive na aké sú turisti v iných destináciách zvyknutí, tu bol len sladký sirup a ten zaliali buď sódou alebo džúsom, inak nič.

Reštaurácia bola čistá, stále uprataná, neustále menili špinavé obrusy, trochu bol ale problém zohnať čisté príbory, keďže tých bol výrazný nedostatok. Obsluha bola ale viac než prívetivá, v rámci hlavnej reštaurácie určite spomeniem Anouara, ktorý nám vždy zariadil stôl, doniesol všetko o čo sme ho poprosili, posrandoval so synom, dokonca nám aj dával pozor na plyšáka, ktorého si syn nosil so sebou, aby ho iné deti nevzali alebo sa s ním nehrali. Čo sa mi ale nepáčilo bolo, že chodilo neskutočne veľa domácich na stravu a boli vždy uprednostnení pred turistami (rozumej, že všetci stojíme v rade na omeletu a oni prídu na začiatok, pozdravia kuchára a hneď dostanú na tanier). Čo sa týka a la carte reštaurácie, musím oceniť vysokú profesionalitu čašníkov, človek sa naozaj cítil ako v päť hviezdičkovej reštaurácii. Na výber bola talianská a tuniská večera, obe chuťovo zaujímavé, avšak tuniskú mi stačilo ochutnať asi len raz :-) - ale to je, samozrejme, len skrz mojich chuťových pohárikov. V každom prípade určite vyzdvihnem prístup čašníka Hamdiho, ktorý sa o nás staral, neskutočne profesionálny a milý prístup.

Pláž bola nádherná, more skutočne tyrkysové, piesok biely a jemný, mušle na každom kroku. Bolo tam dosť veľa zamestnancov, aj plavčíci, aj securiťáci, mihali sa tam samozrejme aj miestni predajcovia, ale mimo jedného nebol nikto z nich dotieravý. Lehátok bol dostatok, každú chvíľu aj dokladali nové pokiaľ to bolo potrebné, neboli za poplatok.

Okolie hotela bolo fajn, nejaké obchodíky a iné hotely, v rámci areálu detský kútik, tobogany, bazény. Vybavenie hotela bolo primerané, vo vnútri pri recepcii boli nejaké tri obchodíky, recepcia menila peniaze za prijateľný kurz. Bol problém s pripojením na wifi a napriek tomu,že chytalo tri rôzne možnosti pripojenia, väčšinu dňa bol problém nájsť uspokojivé pripojenie, ak vôbec nejaké.

Tip na izbu: Určite si treba hneď pri check in povedať požiadavky, oni sami už vyberú čo budú môcť a požiadavke vyhovejú.
Poďakujte používateľovi martinarajnikova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DGHNP5, General Manager v zariadení Hotel Nour Palace Resort & Thalasso.Zodpovedané: 22. augusta 2019

Nejprve děkujeme, že jste si vybrali náš hotel Mahdia Palace Thalasso & Spa pro svou nedávnou dovolenou.
Je nám potěšením přečíst, že jste v našem hotelu prožili velmi dobrý pobyt.
Ujistěte se, že váš komentář byl sdílen se všemi našimi zaměstnanci, což bude motivovat k tomu, abychom nadále nabízeli nejlepší kvalitu služeb.
Těšíme se, až se brzy uvidíme.

Recenzované: 8. augusta 2019

Hotel môžem odpuracat všetkými desiatimi rukami. Od služieb cez okolie až po stravu. Kto sa tu sťažoval na služby tak neviem co to môže byť za človeka. Musím pochváliť všetkých zamestnancov. Robili si svoju prácu na 110%. Strava sa dokladala aj pol hodinu pred zatvorení.To sme sa v Tunise v žiadnom hoteli nestretli. Musíme ešte poďakovať pani Simonke, ktorá je z českej republiky a pracuje v tom hoteli. Veľmi nám pomohla ohľadom lekára ktorého nám zavolala do hotela pre dcéru a ešte išla aj s nami do lekárne vybrať lieky. Veľmi zlatý človek. Pláž bola trošku užšia ale zato bola krásna. More bolo čisté a priezračné. Krajšie ako niekde v Turecku. Určite doporučujem. Za tú cenu sa nemôže očakávať zlaté kľučky. Ale služby sú na 5* luxusné

1  Poďakujte používateľovi Michalcov.
Recenzované: 14. mája 2019

Boli sme na začiatku mája pred letnou sezónou. Užili sme si pohodu a kľud, ktorý sme už tak veľmi potrebovali.
Strava bola výborná, každý deň niečo iné a veľký výber jedál.
Hotel a izby sú veľké, priestranné a čisté.
Vnútorný bazén vyhrievaný, vonkajšie nie, ale to nám nevadilo.
Pláž asi najkrajšia akú sme videli, jemný piesok a veľa, veľa, veľa mušlí.
Čo by som najviac vyzdvihla je personál hotela, ktorý ho robí tým čím je. Od recepcie, čašníkov, kuchárov po animačný tím.
Veľké ĎAKUJEM patrí recepčnému, ktorý pracoval večer 11. 5. (žiaľ nepamätáme si meno). Spravil aj nemožné aby nám pomohol.

Ďakujeme Nour Palace <3 <3 <3

Dátum pobytu: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi FarAway820419.
Recenzované: 6. októbra 2018

Nádherná dovolenka,ubytovanie bolo super každý deň upratané,jedlo bolo tiež super vždy sa dalo z niečoho vybrať,ale hlavne dobrá zábava so super animátormi dinom,vojkom,scooby doo a spiderman,nikdy nebola nuda či už pri bazéne alebo pri mori.touto cestou by som chcel pozdraviť animátorov hlavne dina a vojku a scooby doo,dúfam že sa ešte niekedy uvidíme,čaute chlapi a držte sa.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi Roam821961.