Recenzované: 29. júla 2019

Hotel, prostredie, vybavenie izby, personál , všetko vynikajúce .
Možnosti nákupov suvenírov v blízkosti .
Doporučujem fakultatívny výlet do Kartága. Mali sme super sprievodkyňu Emu .
Jediné, čo by som mohla vytknúť denému hotelu je, že sú neni chladničky na izbách a trázor je za poplatok , na čo som nebola zvyknutá v Tunise. Mám už precestovaný naprieč celý Tunis, ale tento hotel sa mi páčil najviac, čistotou, personálom, okolím a možnosťou spoznať okolie Hammametu .

Tip na izbu: Izby otočené smerom k bazénu .
Poďakujte používateľovi marielka3.
Recenzované: 26. júna 2019

Toto miesto je veľmi vynikajúce, skvelá atmosféra, pláž, kvalitná obsluha, animátori, vynikajúce švédske stoly, dobrý bar, skvelé upratovačky, dobre upratané, skvele vybavená kúpeľňa, skvelý výhľad na balkón a príjemný ľudia.

Poďakujte používateľovi Tobimanina2003.
Recenzované: 26. júna 2019

Vynikajúca dovolenka v krásnom prostredí. Hotel je veľmi pekný a personál je veľmi milý na všetkých miestach aj v reštaurácii aj pri bazéne aj v bare. Jedla je veľmi veľa a je chutné. Animačný program je vynikajúci. Príjemná dovolenka.

Poďakujte používateľovi Samuel33456.
Recenzované: 13. júna 2019

V hoteli je príjemné prostredie, dobrá strava, personál priateľský,hotel a izby udržiavané. Každy deň je pre deti a dospelých program.More bolo čisté, vstup do mora vynikajúci. Odporúčam tento hotel. Dovolenku by som si zopakovala.

Poďakujte používateľovi Martinarybova.
Recenzované: 13. júna 2019

Veľmi pekný hotel, príjemný personal, krásna pláž a vždy sme mali volné lehátka na pláži. Každý večer sme mali zábavný program a taktiež aj počas dňa napríklad volejbal, joga, vodný aerobik pri bazéne.

Poďakujte používateľovi Bea22M.