“Super jedlo”
Recenzia Warung Makan SMS

Warung Makan SMS
Na pozícii č. 19 spomedzi 582 Reštaurácie v Sanure
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Donášková služba, Rezervácie

Tento maly warung sme nasli nedaleko nasho ubytovania. Personal je velmi ochotny a priatelsky. Co sa tyka jedal najdete tu siroku paletu miestnych aj medzinarodnych jedal. Vyskusali sme rozne jedla a vsetky boli vynikajuce. V zivote som nejedol lepsie Indonesian Chicken Kari ako tu. Vacsinou sme tu mali trojchodovu veceru. Predjedlo, hlavny chod aj dezert bol vzdy vyborny.

Poďakujte používateľovi BA_Tomas_2017.

Zrecenzované: 21. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: jún 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia chefmudana, Owner v zariadení Warung Makan SMS.Zodpovedané: 23. júna 2019

Zrecenzované: 10. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: jún 2019
Zrecenzované: 23. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2019
Zrecenzované: 17. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Warung Makan SMS, si pozreli aj

Navštívili ste Warung Makan SMS? Podeľte sa o svoje zážitky!