Hurgada
Recenzované: 21. augusta 2019

Veľmi príjemne a pokojné prostredie so super animatorským týmom Dobrá strava, dobre moderne vybavené a udržované izby so super lokalitou a výhľadom Boli sme takisto veľmi spokojní so službami na hoteli veľkou výhodou bolo, že personál nebol otravní ako v iných hoteloch

Poďakujte používateľovi Vanessa99_1.
Recenzované: 13. augusta 2019

Rezort zaujimavy , strava nevyhovujuca , malo zabavy ... raz zazit stacilo ... plaz ako v egypte velky odliv ale na snorchlovanie super ... personal neochotny... drinky moc nechutili .... ale na zazitky to tu bolo pekne

Poďakujte používateľovi zuzkauhrikova.
Recenzované: 30. júla 2019

Nejkrasnejsi hotel v Egypte. Uzasny a vstricny personal. Nejlepsi personal. Vyborne jidlo .. velke dekuji pro nejlepsiho animatora Ibo. Uzasne misto pro zasnuby a novomanzele. Prijedeme pristi rok zase

Poďakujte používateľovi Icloudrodrygo.
Recenzované: 21. júna 2019

Veľmi zaujímavý Hotel v ktorom si určite nájdu svoje hlavné mladé páry aj staršie ale aj partie :) izbu sme mali vždy každý deň upratanu a skvelého upratovača Fayeza ktorý nám robil aj každodenné dekorácie animátori neboli zlí snažili sa aj Henda aj Cabo len boli dvaja jediná nevýhoda tohto hotela bolo more inak sme boli spokojní s priateľom :)

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi Departure811839.
Recenzované: 22. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel krásny, ako z Flinstonovcov. Izby ako jaskyne. Inak veľmi veľa komárov aj vonku aj v izbe a dosť tam fúka. Kúpali sme sa raz v mori - je škaredé, zlý vstup do mora, treba topánky a 5 minút pomalou chôdzou po členky vody, aby ste sa mohli aj okúpať. veľmi plytké more. Tak sme sa celý týždeň kúpali v bazéne, kedže na pláži nikto nebol a more utieklo o 200-300 metrov. Bazén bol super, voda teplá, no keď sme vyšli z bazéna, bola zima. Inak strava fajn, malý výber, ale každý deň sme si niečo vybrali. Bary boli kvalitnejšie, výborné miešané nápoje. Animačný program každý deň aj večer. Celkovo hodnotím hotel na 4*, nie na 5* čo písala CK. Pomer kvalita a cena je OK. Určite odporúčam pre tých, čo sa radšej kúpu v bazénoch ako v mori. Inak výhodou je, že hotel je 16+, teda len pre dospelých.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Kokorunka87.