Hurgada

jednoznacne super dovolenka pre mna uz po 3x po sebe ....
hotel i ked je starsi je udrziavany, cisty, personal velmi ustretovy
ak nie ste narocny a chcete si skutocne v klude oddychnut , odporucam
jedlo ja pestre, da sa vybrat, nova 'restauracia' Marco Polo je fakt mnam ... vecera na mole pri svieckach za priplatok je tiez super(pozor fuka, ak mate dlhe vlasy yreba si nezabudnut gumicku ako ja ...)
plaz .. umela pri hotley pozvolny piesocny vstup na konci mola uzasny koralovy utes ako stvoreny na snorchlovamie
zabava ... kazdy den od desiatej animatori ktori sa staraju o zabavu a urcite sa nudit nebudete ... vrela vdaka Henda, Nour, Enrico, Panda, Santos, Attia, Loma,sika,mido,kim,

Poďakujte používateľovi Freedom64452031637.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Maher A, General Manager v zariadení Arabia Azur Resort.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dear valued guest,

Thanks for taking the time to write your review on Tripadvisor. We are glad you had an enjoyable stay at Arabia Azur and can recommend our hotel.
We are looking forward to welcome you and your family back soon at your second home.

General Manager

Animátori sú v tomto hotely uzastnynaozaj je s nimi veľká sranda... a nie sú otravný... robia dokonca aj pekne programizažila som s nimi kopec srandy takze velmi velmi chválim super Henda Nour. Panda. Kím. Santos. Mr Enrko ‍♀️‍♂️

Poďakujte používateľovi knrcjxj.

Dear valued guest,

thanks a lot for taking the time to recommend our hotel on Tripadvisor, we are glad you had a pleasant stay and pur service met your expectations.
We are looking forward to welcome you back soon at your second home Arabia Azur.

General Manager

Animatori su tu super, najlepsi team v tomto roku (tento rok som tu 4x). Venuju sa vsetkym hostom, robia uzasnu zabavu, su priatelski a mili a zaroven nas neobtazuju, ked sme lenivi nieco robit. Dakujem Henda, Panda, Mido, Lilu, Oscar, Sika, Nour, Mr Enriko

Poďakujte používateľovi Passport29121820238.

Dear valued guest,

thanks a lot for taking the time to recommend our hotel on Tripadvisor.

We are glad you had and pleasant and enjoyable stay and our service met your expectations.

Recenzované: 22. júla 2019

V Egypte sme bolil po 1.krát a aj vďaka dobrému hotelu to nebola naša posledná návšteva. Hotel som vyberala, aby vyhovoval deťom (3 a 9r.), takže aby nebol vstup do mora iba cez mólo a po rebríku. Hotel má krásnu lagúnu. Ubytovaní sme boli na prízemí, takže sme mali more hneď pri terase (cca 10 krokov a boli sme v mori). Nádherný podmorský svet, je čo pozerať. Izby priestranné a čisté, upratovalo sa každý deň. Na izbe dopĺňali tekutiny (2x voda + 2x Sprite + 2x Pepsi). Personál priateľský a vždy dobre naladený, nemám im čo vytknúť. Jedlo európske, vždy dostatok a veľký výber (iba ovocia pomenej, ale zato boli stále ich čerstvé datle). Odporúčam výlet na Giftun - malý raj na zemi.
Odporúčam malý obchodík kúsok od hotela - Giovaniho bazar - majiteľ vie po česky, je priateľský a dobrosrdečný, poradí... spraví super cenu na egyptské oleje/parfumy.

Tip na izbu: prízemie má more na pár krokov
Poďakujte používateľovi Ivana B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Maher A, General Manager v zariadení Arabia Azur Resort.Zodpovedané: 23. júla 2019

Dear Valued guest Ms.Ivana,
Thank you for your very positive feedback and for recommending our resort, we are delighted that you enjoyed your stay with us and that all our services had met your expectations. It will be a great pleasure to welcoming you back soon in Arabia Azur Resort.
Best Regards.
Maher Aboelnour – General Manager.

Recenzované: 15. októbra 2018

Navštívila som hotel so svojimi priateľmi tento rok - začiatkom septembra.
Hotel bol pre mňa príjemným prekvapením, vzhľadom na to, že skôr vyhľadávam hotely rodinného typu.

Pricestovali sme v noci, dostali sme izbu, s ktorou sme neboli veľmi spokojní, avšak na druhý deň nebol problém izbu vymeniť

Izby sú zariadené trocha starším nábytkom, ktorý by už potreboval vymeniť ale čistota bola excelentná, čo v mojom prípade potlačilo tento malý nedostatok do úzadia :-)))
Dostali sme izbu s výhľadom na lagúnu, čo bolo tiež veľké plus.

Inak, rezort je rozľahlý, pláž a 2 lagúny čisté, bazén tuším dokonca 50M, kopa aktivít, ktoré však nemôžem popísať, vzhľadom na to, že som čas trávila viac - menej pri lagúne, personál usmievavý a vždy ochotný pomôcť ( dokonca mi kúpili a na druhý deň priniesli nabíjačku na telefón, ktorá sa mi pokazila v deň príchodu ... )
Aj keď bol rezort rozľahlý, všade sa dalo veľmi ľahko a rýchlo dostať vnútornými chodbami ...

V rezorte sa nachádzajú 3 reštaurácie, ktoré podávajú raňajky, obede a večere, za celý môj pobyt sa mi nestalo, že by som na niečo musela stáť v rade ...

Jedlo je osobitná kapitola, bolo jedno z najlepších aké som doteraz v rezortoch zažila, neskutočný výber a večere vo veľmi príjemnom prostredí. Pre deti existuje osobitná " reštaurácia" s detskými porciami + výberom jedál, ktoré deti preferujú, vrátane pop - cornu !

Na záver iba krátke konštatovanie - veľmi pekná dovolenka ...

Tip na izbu: Izby pri lagúnach sú tiché, nepočuť žiadny hluk od bazéna, pri ktorom sa odohrával večerný program ...
Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi 734katarinak.