Hurgada
Recenzované: 10. septembra 2019

Hotel nádherný, všade veľa zelene, čisto v areáli ako aj na plážach, taktiež bazén. služby na úrovni, maximálna ochota zo strany hotela. Boli sme milo prekvapený, zvažujeme návrat do toho istého rezortu.
Jediná nevýhoda,že sa bary pri bazéne alebo na pláži zatvárali už o 17.30 hod.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Peter R.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ExecutiveHCBH, General Manager v zariadení Coral Beach Hurghada Resort.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Dear Peter

We would like to thank you for taking the time to leave your feedback on our trip advisor website.

We are delighted to hear you had an enjoyable vacation with us. We hope to see you again.

Kind Regards

Khaled.hendawy@coralbeacheg.com

Recenzované: 28. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme začiatkom apríla a teda môžem povedať,za mňa neskutočná spokojnosť. Izbu som si pýtala v blízkosti mora, dostali sme presne v strede všetkého. Všade sme to mali kúsok. Či na pláž,či k bazénom,či k baru,reštaurácii a recepcii. Izba pekná,priestranná,čistá....starali sa o nás veľmi pekne.
Obsluha v reštaurácii jednoducho skvelá, promptná, milá. Všade bolo čisto.
Chválim barmanov, čašníkov, upratovačov, záhradníkov,animátorov,kuchárov...proste všetkých. Jediné, čo mi prekážalo bolo to,že keď sme prišli 1.deň,tak sa na nás na pláži domáci vrhli ako supy na zdochlinu a vkuse nám niečo ponúkali. Darmo sme im vraveli že nemáme záujem,alebo že nemáme peniaze, nestačil jeden odìsť,a už tam bol ďaľši. Tak sme ich nechali sa vykecať,išli k stánku s osuškami,vypýtali si červenú vlajočku a mali sme pokoj (je to pre nich znak že nemajú otravovať len máloktory hosť vie,že má aj takúto možnosť)
Och a aby som nezabudla na to premňa podstatné,more jednoducho dokonalé. Podmorský život pri rezorte Coral beach je dychberúci.
Určite sa sem čoskoro vrátim.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi IvanaStuchlik.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ExecutiveHCBH, General Manager v zariadení Coral Beach Hurghada Resort.Zodpovedané: 12. mája 2019

Dear Ivana

Thank you very much for choosing to stay at Coral Beach Resort Hurghada and for taking the time to post your feedback on our TripAdvisor website.

We are pleased to know that you liked our resort and had an enjoyable vacation with us. It’s a pleasure to hear great feedback about our staff. I will share the comments with our team as I’m sure this will serve as encouragement to all.
Needless to mention it was a true pleasure to welcome you at our resort and we hope that you will return once again soon.

Recenzované: 22. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Tyždeň ktory som stravil v Hoteli Coral Beach bol superPlaž bola čista piesočnata velmi dobry pristup do mora...Vyborne jedlo skvely personal.Vynimočne ďakujem animatorke Andrea za partičku šipiek a jogu.

Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi Jan M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ExecutiveHCBH, General Manager v zariadení Coral Beach Hurghada Resort.Zodpovedané: 22. januára 2019

Dear Jan

Thank you very much for choosing to stay at Coral Beach Resort Hurghada and for taking the time to post your feedback on TripAdvisor website.

Recenzované: 24. novembra 2018

Perfektná dovolenka - nádherné more, dokonalá pláž...ešte som v Egypte nezažila nič lepšie a to som tam bola už 10 krát. Úžasné...chcem vyzdvihnúť animačný team - super milí ľudia, veselí, starostliví a hlavne pochváliť českú animatórku Ivanku - milá, usmiata, veselá a ochotná...super super super :) určite sa vrátime :)

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi Petra240585.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ExecutiveHCBH, General Manager v zariadení Coral Beach Hurghada Resort.Zodpovedané: 13. decembra 2018

Dear Guest

Recenzované: 22. októbra 2018

V egypte som bola už tretí krát, a výber hotela opäť nesklamal, i keď som sa obávala zostali sme príjmne prekvapené. Izba pekná a priestraná - vankúše a postel boli veľmi príjemné, cítila som ako keby som spala na obláčiku :) V podstate nemám žiadne námietky voči hotelu, pláž tiež fajn, Kuchyňa no snažili sa to obmieňať, v podstate bolo každý večer niečo podobné len na iný spôsob, ale každý si našiel čo chcel. Jedlo je k dispozícii nepretržite takmer celý deň. Využili sme aj shuttle bus do centra , ale hodina a pol je príliš málo nákupy. Za jedinú nevýhodu považujem to že sme bývali takmer na samom konci :/ k moru sme to mali možno tak 5 min., ale pri toľkom jedle nám to nijako neprekážalo, ale verím že ak by sme boli v jul/august tak by to bola neznesitelna cesta po tom teple na pláž či do reštiky. Vedeli sme že ideme do veeľkého rezortu, tak sme s tým počítali. Určite ak by sme veľmi chceli tak by nám izbu vymenili. Ešte mi vadila páska na ruke / ale nebol to žiaden existenčny problem/, dospelý mali modré a deti biele pásky - možno tip do budúcna, keďže asi 99% hostí má all inclusive, tak by som pásky dávala iba deťom.
Spočiatku som si nebola istá či sme si dobre vybrali, lebo niekto recenzie boli fakt zlé, ale s ničím čo som sa v nich dočítala som sa nestretla.
Celkovo s dovolenkou v tomto hoteli som spokojná, určite by som sa tam vrátila. Prostredie naozaj pekné a zelené :) Pláž aj more bolo bezproblémové + je tam oddelená pláž pre odvážnych nudistov :)

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Exploration827944.