Hurgada
Recenzované: 9. septembra 2019

Animacny tim v pohode, slabsi all inclusive more veľký odliv bez moznosti snorchlovania. Celkovy dojem z rezortu ok ale treba si vydupat izbu, čím blizsie k moru tym novší apartnam. Treba si jednoducho vydupat lepšiu izbu.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Palinokacik.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Nubia Aqua B, Guest Relation v zariadení Nubia Aqua Beach Resort.Zodpovedané: 10. septembra 2019

Slnečné pozdravy z letoviska Nubia Aqua,

Chceli by sme sa vám poďakovať za spätnú väzbu o našom stredisku. Sme veľmi radi, že ste si užili pobyt u nás a bude nám cťou privítať vás znova v letovisku Nubia Aqua Beach Resort,

Recenzované: 9. septembra 2019

Animačný program fajn. Barmani ako ktorý... Vidíte od pohľadu ktorý je dobrý. Izbu sa neuspokojujte a tým čo vám dajú. Treba kontaktovať delegáta a recepciu kvôli lepším izbam. Vo všeobecnosti platí čím bližšie k moru tým novšie izby.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Martinkrala.

Recenzované: 2. septembra 2019

Na dovolenku sme cestovali ako pár v polovici augusta, po zaplatení bakšišu sme dostali pomerne priestrannú izbu s výhľadom na bazén. Čo sa týka čistoty izby, ten kto už bol v Egypte vie, čo môže očakávať, ale v prípade tohto hotela sa s čistotou až tak nepretrhli, nakoľko bolo po príchode na izbu cítiť na podlahe špinu, ktorá sa lepila na nohy a čo sa týka kúpeľne ani nehovorím, vaňa si toho prežila asi dosť, po rohoch zájdená špina a velký otvor na odtekanie vody, z ktorého som čakala, že na mňa niečo vybehne. Inak ok, až na to, že izbu nám upratali až na požiadanie, kedy som si musela vyhladať personál na chodbe (samozrejme za bakšiš, čo ale beriem v Egypte ako bežnú vec ). Čo sa jedla týka, ak si niekto nedáva každý deň to isté, dá sa vybrať, ale v porovnaní s iným hotelom v Egypte, kde som mala možnosť byť, chýbala pestrosť. Olovrant nemusí každý deň pozostávať len zo šišiek a toho istého druhu zmrzliny, aj keď niekomu to môže vyhovovať. Inak personál milý a ochotný, animátori sa takisto snažili spraviť nejaký program. Ešte k tej čistote...takisto priestory hotela kde sa podávala káva, určite by som niečo spravila so stropom, na ktorom ,,kvitne" pleseň.

Tip na izbu: Izba s výhľadom na bazén, nie do ulice
Poďakujte používateľovi Veronika L.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Nubia Aqua B, Guest Relation v zariadení Nubia Aqua Beach Resort.Zodpovedané: 3. septembra 2019

Slnečné pozdravy od letoviska Nubia Aqua Beach Resort,

Najprv by sme sa vám chceli poďakovať za to, že ste si vybrali náš hotel, aby ste strávili svoju dovolenku, a za časť vášho cenného času, aby ste sa s nami podelili o svoje zážitky z dovolenky v našom stredisku,
Ako vyplýva z vašej kontroly, že váš pobyt nebol taký, ako ste očakávali, chceli by sme vám prejaviť hlboké ospravedlnenie za vybavenie, chceli by sme potvrdiť, že váš názor bol preskúmaný našim manažérom hotela a že došlo k závažným korozívnym opatreniam. boli už odvedení na príslušné oddelenie,
Dúfame, že vaša skúsenosť vás nezastaví, aby ste nám dali ďalšiu šancu privítať vás späť ako nášho VIP hosťa, aby ste videli vylepšenia našej ponúkanej služby.

S pozdravom
Riadenie hotelov

Recenzované: 9. augusta 2019

Resort sme navšívili už 2x ... Celkovo Výborný resort!! Prostredie pekné, príjemné, kľudné na relax. Izby s výhľadom na bazén veľké, modernejšie vybavenie, vždy poriadené, čisté. Personál hotelu milý, priateľský, ochotný pomôcť (do personálu rátam aj plavčíkov, ktorí boli priateľský, nápomocný) Vždy s úsmevom!! Strava dobrá, bohatá, vždy sa dalo z čoho vybrať. Tento rok pribudli tobogány pre každú vekovú kategóriu. Animátori počas celého dňa k dispozícii. Večerný program každý deň, zapájali do showiek aj klientov čiže nás. Človek sa tam nenudí, ale zabáva sa a relaxuje zároveň.

Resort môžeme len odporúčať a určite sa ešte vrátime.

Tip na izbu: izby výhĺad bazén, izby na poschodí sú lepšie ako na prízemí, Hluk žiadny ani keď ste ubytovaní na prvom poschodí smer bazén. Kľudný resort
Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi Nubiaaqua.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Nubia Aqua B, Quality v zariadení Nubia Aqua Beach Resort.Zodpovedané: 10. augusta 2019

Recenzované: 7. augusta 2019

Chcel by som sa podakovat dvom najlepšim čašníkom: Khalafovi a tak tiež Ehabovi za ich super drinky green drink is very very good ❤ tak tiež jedlo- vinikajuce izba bola vždy upratana na 1 pozdravujem aj manažera z Nubia beach
Nubia is very good hotel ❤❤

Poďakujte používateľovi tadinko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Nubia Aqua B, Guest Relation v zariadení Nubia Aqua Beach Resort.Zodpovedané: 8. augusta 2019