Tripadvisor
Hurgada
Recenzované: 10. mája 2019

Po príchode na hotel nás ihned poslali do jedálne na obed. Dovolenka bola kludná. Hotel je pekný a čistý. Personál si všíma klientov a snaží sa im čo najviac vychádzať v ústrety.
Izby sú pekné a čisté, každý deň upratované. V areáli sa nachádzajú detské ihriská, bazény, škola windsurfingu, požičovňa lodí. Hotel má hlavnú reštauráciu, taliansku reštauráciu, rybaciu reštauráciu a mongolskú reštauráciu - doporučujem navštíviť hlavne mongolskú reštauráciu tradičné jedlo tejto kuchyne je výborné. Hotel je vhodný hlavne pre rodiny s deťmi. Na izbách v bungalovoch nie sú trezory, trezor je k dispozícii na recepcii hotela bez poplatku. Animátori majú pre klientov pripravený celodennný program + každý večer iný program. ( diskotéka, oldies party, kobra show, brušné tanečnice... ) Minigolf je momentálne v rekonštrukcii.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi MonikaH2677.
Recenzované: 9. mája 2019

recenziu píšem spätne s dlhším časovým odstupom od našej dovolenky, ktorú sme absolvovali v septembri 2018, boli sme na 11 dní..

vzhľadom k veľkému počtu negatívnych recenzií sa chcem podeliť s našou veľmi pozitívnou skúsenosťou :)

IZBA
do hotela sme dorazili niečo po polnoci, do pol hodiny sme boli ubytovaní... recepčnému sme dali 10€ a stálo to za to :) dostali sme izbu, ktorá nebola v bungalove, ale na prvom poschodí.. mali sme to na skok do lobby baru aj do hlavnej reštaurácie, k moru to bol tiež len kúsok ..
v izbe sme mali plochú TV, krásnu zrekonštruovanú kúpeľňu, balkón so stolom a dvomi stoličkami.. izbu sme mali každý deň upratanú, vymenené osušky aj uteráky, doplnené tekuté mydlo aj sprchový gél, občas sme mali z uterákov spravené aj labute a iné výtvory.. nikde neboli žiadne plesne, mravce, šváby, jašterice a pod., ako sa uvádza v iných recenziách..
po príchode sme mali v chladničke iba dve balené vody, čo sme hneď minuli, keďže aj zuby sme si umývali vodou z fľaše.. nikde inde v objekte nebola dostupná balená voda, preto sme si hneď v prvý deň odchytili pána upratovača, ktorého sme poprosili, aby nám dával viac fliaš vody.. dali sme mu 2€ a následne sme si každý deň našli v chladničke 6 fliaš :)
(ostatní spolucestujúci boli ubytovaní v bungalovoch, každý sa na niečo sťažoval, takže sme možno mali šťastie na izbu)

PLÁŽ
hotel má k dispozícii dve pláže..väčšiu, ktorá sa nachádza hneď pri beach bare s reštauráciou, tá bola však veľmi kamenistá, boli sme sa tam len prejsť.. my sme chodili na pláž, ktorá bola viac vľavo.. táto pláž bola krásna, čistá, piesočnatá, bez kameňov.. vôbec sme nepotrebovali topánky do vody.. pri odlive sa pláž nestratila :) je tam vrak menšej lode.. čo sa týka šnorchlovania, nič moc zážitok, takmer nič tam nebolo .. na pláž sme chodili relatívne neskoro, a aj keď sme si mysleli, že pláž je beznádejne obsadená, beach boy nám vždy našiel lehátka so slnečníkom, za čo dostal každý deň euríčko.. blízko bol bar, takže pitný režim sme mali zabezpečený..na tejto pláži boli aj slamené domčeky, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi, bolo tam veľmi príjemne v porovnaní s horúčavou, ktorá bola vonku..

plážové osušky sa dali meniť kedykoľvek v priebehu dňa v "towell centre"

BAZÉNY
pri bazénoch boli vždy voľné lehátka.. bazény pri talianskej reštaurácii boli dva, do jedného bol povolený vstup iba v plavkách a do druhého sa mohlo ísť aj v oblečení (tam boli prevažne domáci)..
objavili sme ešte jeden menší bazén, ktorý bol hneď vedľa dlhého poschodového ubytovacieho komplexu (kde sme bývali), tu chodilo veľmi málo ľudí.. za celý pobyt sme boli v bazéne len dva razy, väčšinu času sme trávili na pláži

BARY A ZÁBAVA
v bare ste našli, čo ste chceli.. v rámci all inclusive boli mieste alko a nealko nápoje, víno a pivo.. taktiež bola možnosť zakúpiť si značkový zahraničný alkohol (napr. desperados za 3€).. v lobby bare si môžete dať večer vodnú fajku, ktorá stála tiež 3€, na výber bolo množstvo príchutí, "shisha man" by nám menil uhlíky aj do rána, keby sme chceli :) taktiež robili popcorn za 1€ .. v lobby bare bol každý večer program, živá hudba, tanečníci a pod. .. taktiež tam boli biliardové stoly..
každý večer o 22:00 bol program v amfiteátri, oplatí sa navštíviť najmä program zameraný na egyptskú kultúru (tance, fakír..).. zábava pokračovala v disco bare, ktorý bol nad hlavnou reštauráciou..

REŠTAURÁCIE A JEDLO
jedlo bolo asi jediné mínus tohto hotela.. nevedeli sme prísť na chuť egyptským jedlám, vždy sme si však niečo vybrali.. jedlá sa často opakovali..
navštívili sme aj taliansku a orientálnu reštauráciu, na ktoré bolo treba spraviť rezerváciu na recepcii.. talianska reštaurácia bola pre nás veľkým sklamaním, do orientálnej by sme šli aj každý deň :) určite treba vyskúšať..

WELLNESS
absolvovali sme Hammam, kam je potrebné ísť v plavkách.. najskôr sme absolvovali saunu, následne peelingy a zábaly, potom vírivku, kam nám priniesli čaj a napokon bola masáž.. čakalo som niečo viac, bol to taký priemer..

PERSONÁL
každý člen personálu bol veľmi milý, priateľský, usmiaty, snažili sa vždy vyhovieť a to aj bez sprepitného.. v celom objekte bola veľmi príjemná atmosféra, vďaka čomu sme si dovolenku užili na maximum

Tip na izbu: Izby na prvom poschodí, určite nie bungalov
Dátum pobytu: september 2018
2  Poďakujte používateľovi OnAir732329.
Recenzované: 25. januára 2016

Výborná dovolenka. Aj ked sa stalo menšie nedorozumenie,vždy sa dalo dohodnúť,personál hotela bol vynikajúci a ústretový.Animátori pracovali ako včeličky. Mali perfektný program, aj pre deti aj pre dospelých.

Tip na izbu: Bungalovy sú super,ale aj ostatné izby boli fajn.
Dátum pobytu: február 2015
9  Poďakujte používateľovi veterin_rk.

Dátum pobytu: január 2020
Typ výletu: Cestoval/a sólo