Recenzované: 16. augusta 2019

Prvý krat v egypte. Pred dovolekou som mal trochu obavu z davu ludi na plazach a pri bazene ale po prichode do Continentalu sa obavy rozplynuly. Odporucam ho ludom ktori chcu mat trochu kludu a pokoja. Malo ludi na sukromnej plazi, malo pri bazene. Nevykrikovali tam male deti ani po veceroch nehravala diskoteka. Velke minus pre mna hodnotim ze hotelovy bazen sa zatvaral uz o 18hod. Aj z mora vyhanali o 18 aj ked predvecerom to na plazi nebolo velmi lakave kedze bol priliv a doplavilo z mora trochu bordelu. Kazdopadne pokial ste parketovy lev a mat rad bujaru dovolenkovu zabavu, tento hotel neodporucam :-)
O "program" pocas dna aj vecer sa starali animatori, boli slabucki ale snazili sa. Strecing si suhaj napozeral asi cez google a robil ho tam prvy rok, cvicenie v bazene skor uskodilo lebo chlapec sa viac blaznil ako cvicil, vymyslal fakt nezmysli a ludia odchadzali, brusne tance ucil zas iny muz a vecerny program v ich podani....
Jedlo: mali sme UAI, prve tri dni bolo vsetko v uplnom poriadku, dalsie tri dni bol asi iny kuchar lebo sa jedlo znacne pokazilo. Kazdopadne odporucam navstivit miestnu Tratoriu ktoru mate ako UAI 2x v cene, je naprosto spickova. V ramci all inclusive mate aj napoje,neobmedzene vody,piva,nic moc dzusov a ich miestny alkohol ktory vam mozu zmiesat s ich prisernymi dzusmi alla koktejl.
Pokial by sme sa mali vratit do Hurgady, znovu by som navstivil Continental. Hlavne koli kludu, cistote a aj ked malej ale vzdy poloprazdnej plazi. Porovnanie cena vs kvalita je vyborne. Odporucam

Poďakujte používateľovi Exploration828261.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia azehoui, Guest Relations Manager v zariadení Continental Hotel Hurghada.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Dear Exploration828261

Thank you for taking time for sharing your feedback on Tripadvisor.

We are pleased that you have enjoyed your stay with us and we are happy that we made every day count.

Hope to welcome you back for another confortable stay.

Recenzované: 25. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Continental hotel patrí jednoznačne k tým najlepším v Hurghade. Nie je to obrovský hotelový komplex-všade je blízko. Pláž je prekrásna, piesočnatá, s pozvoľným vstupom. Hotel je v zálive a na jeho začiatku sa nachádza krásny ostrovček ideálny pre krásne fotografie. Slnečníkov na pláži bolo dostatok, všetky boli aj s paravánmi proti vetru. V ktorejkoľvek hodine sme prišli na pláž, boli voľné miesta a teda netrebalo chodiť skoro ráno obsadzovať ako to bolo v iných hoteloch. Taktiež v tomto hoteli nebolo veľa detí, keďže tam neboli žiadne tobogány a pod. Nám to nesmierne vyhovovalo. Na pláži je Beach bar, kde obsluhovali veľmi milí chlapci- Ahmed, Ahmed a El Houssini. Drinky nám doniesli až na lehátko a pravidelne zbierali poháre. V reštaurácii sme spoznali skvelých chalanov, ktorým chceme veľmi pekne poďakovať-starali sa o nás ako v bavlnke..ďakujeme Mahmoud Diab a Mahmoud Shmroukh (brothers). Jedlo bolo vynikajúce, prispôsobené európskej kuchyni. Na raňajky je v ponuke niekoľko druhov jogurtov, džemy, ovocie, salámy, syry, vajcia na mnoho spôsobov..proste všetko. Obedy taktiež všetkého druhu, samozrejme nechýbali rôzne šaláty a zdravý kútik, kde bolo všetko varené len na vode. Večere boli podobné, vonku vždy pripravovali aj nejaké mäso a taktiež bol aj orientálny kútik. Samozrejme strava aj pre deti. Izby sú takmer všetky orientované na more, mali sme prekrásny výhľad a naozaj všade blízko. Izba vždy uprataná, čistučká, všetko doplnené (káva, čaje, kozmetika...) a samozrejmosťou boli aj zvieratká z uterákov. Celkovo sa nám páčila čistota hotela a záujem ho zveľaďovať. Počas nášho pobytu maľovali vnútorné chodby (nevšimli sme si kedy, len jeden deň bola stena biela, druhý už oranžová), čistili každý jeden paraván na pláži od piesku a večer čistili aj plážové lehátka..prosto starajú sa o poriadok. Taktiež raz do týždňa chodili po areáli hotela manažéri a každého sa pýtali na spokojnosť a nejaké pripomienky, problémy... Je vidieť, že hotel žije a zveľaďuje sa. No a nakoniec to najlepšie-animačný tím. Všetci sú skvelá partia, svoji prácu milujú a každý deň si každú aktivitu jednoznačne užijete! Ranný streching, vodný aerobic, belly dance, vodné polo, petanq, volejbal, penová party....Jednoducho animačný tím hotela Continental vám zaplní dovolenku smiechom, športom i kultúrnym vyžitím. Špeciálne ďakujem mojej milovanej Lyasan❤️ Je to iba pár hodín čo som doma a už mi všetci chýbate...
Ja tomuto hotelu nemám čo vytknúť, dovolenka je vždy taká, akú si ju urobíte - a teda čo najlepšia. Avšak tento hotel s jeho skvelým personálom sa o to postará za vás!

1  Poďakujte používateľovi katka_hrab.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia azehoui, Guest Relations Manager v zariadení Continental Hotel Hurghada.Zodpovedané: 27. júla 2019

Dear Katka,

Thank you for taking time and sharing your holiday experience at the Continental Hotel Hurghada

We are delighted that you have enjoyed your stay with us and you recommendation towards to our staff members are highly appreciated

All Continental Hotel Hurghada will be happy to welcome you back and make every day count

Recenzované: 14. júla 2019

Veľmi milý personál. Vždy ochotný s úsmevom vyriešil každý problém, požiadavku a este nam aj vycaril usmev na tvari nejakym forkom. Dostali sme izbu s dvoma oddelenymi lozkami nebol problem-hned nam spojili postele. Vacsinou izby s vyhladom na plaz a s vlastnym balkonom. Nedavali sme ziadny baksis do pasu a dostali sme peknu izbu. Za upratanie sme nechavali kazdy den 1 euro a izba bola cista nevieme posudit ako upracu ked nedate baksis . Kuchyňa vyborna - moznost dostat cerstvo ugrilovane maso na obed a veceru a rano vam urobia na grile omeletu. Velky vyber kolacov. Nechybali ani palacinky ci spagety. Je to vsetko lakave a chutne, len si treba nalozit s mierou a neprejedat sa. Aby ste si nemuseli zbytocne kupovat Antinal. Staci si zobrat z domu probiotika a uzivat ich tyzden pred dovolenkou a pocas nej. Animacny tim bol perfektny, priatelsky, kazde rano pripravili rozne cvicenia od baily dance po yogu az cez aquagym v bazene, na ktore sme radi chodili hlavne ked ich s nami cvicil nas oblubeny animator Tony. More bolo pekne videli sme aj zopar rybiek. Plaz je piesocnata s pozvolnym vstupom do mora. Strazili ju 2 plavcici a takisto aj pri bazene. Videli sme aj zachrannu akciu, ked plavcik ihned reagoval a bez zavahania skocil do bazena. Ked som skocila do bazena a pri vynarani trochu zakaslala tak plavcik hned na mna pozeral, a pytal sa ci je vsetko okey. Mali sme aj jednu nafukovacku ale ani raz sme ju nevyuzili. Snorchel vo vybave nesmie chybat. Boli sme na vylete lodou na Ostrove snou cez cestovku so slovensky hovoriacim sprievodcom ale treba ratat s tym, ze zaplatite viac. Lebo len polovicu si zobere ona. Po plazi chodia ponukat rozne vylety a sluzby aj domaci co bolo niekedy aj dost otravne ale ked slusne odmietnete daju vam pokoj. My sme vzdy odmietli a isli radsej cez cestovku na vylet lebo nemame skusenosti. Ale myslim, ze by nebol ziadny problem, ze sa toho netreba bat a ist aj s nimi a zrejme by to bolo aj lacnejsie. V cene je aj vstup do fitnes centra. Celkovy dojem z hotela - velmi dobry

Poďakujte používateľovi love89789.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia azehoui, Guest Relations Manager v zariadení Continental Hotel Hurghada.Zodpovedané: 15. júla 2019

Dear Guest,

First of all for taking time and sharing your holiday experience on Tripadvisor about your recent stay at the Continental Hotel Hurghada.

we are happy to read that you had nice stay and glad that some staff members made your stay comfortable.

All team will be pleased to welcome you back and make every day count.

Recenzované: 16. júna 2019

Pred 3 dňami som sa vrátila z tohto hotela. Na pobyte som bola spolu s mojou mamou. Obydve sme boli nadšené. Jedlo a pitie dobré, vždy sa dalo niečo vybrať. Čo sa týka čistoty izby a čistoty okolia hotela nemám čo vytknúť. Pláž pekná a udržiavaná. Veľmi dlho som nebola takto spokojná v nejakom inom hotely ako tu. Ale hlavná vec, čo by som chcela pochváliť je personal, či už čašníkov, barmanov, animátorov, upratovačov. Všetci boli veľmi milí, priateľský, ústretoví, nápomocní a komunikatívni. Ďakujem všetkým. Už teraz mi chýba Egypt a to aj vďaka výbornému hotelu. V Continental hotely som bola prvý krát, ale nie posledný. Plánujem sa na 100% vrátiť. Som zamilovaná do tohto miesta!!!

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi petuuuska.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia azehoui, Guest Relations Manager v zariadení Continental Hotel Hurghada.Zodpovedané: 10. júla 2019

Dear Petuuuska,

Thank you for taking time and sharing your holiday experience on Tripadvisor.

We are pleased that you have enjoyed your stay at the Continental Hotel Hurghada.

All team will be more than delighted to welcome you and make every day count.

Recenzované: 1. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel je veľmi pekný, čistý s dobrou polohou blízko letiska a tiež nákupných možností a kaviarní. Izba denne uprataná, priestranná s minibarom, setom na prípravu kávy, čaju, trezor zdarma. Jedlo bolo veľmi chutné. Bazén čistý aj s barom. Pláž denne udržiavaná,plážový bar, dostatok slnečníkov,more výborné. Hotel odporúčam a radi sa tam vrátime.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Katarína J.

Dear Katarina J,

Thank you for taking time and sharing your holiday experience on Tripadvisor.

All team will be more than delighted to welcome you and make every day count.