Recenzované: 1. augusta 2019

Práve sme sa vrátili z tohoto úžasného miesta domov. Boli sme tam v období od 16.7.2019 do 30.7.2019. Bol to náš 13. pobyt v Egypte a znovu sme sa nesklamali. Výber hotela bol narýchlo ale oblasť Sahl Hashees sme už poznali z predchádzajúcich rokov. Je tu asi najkrajšie more v celej Hurghade. Hrá piatimi farbami a je čistučké, teplé. Pri tomto hoteli sa dá pokojne ísť do mora aj bez topánok, všade je biely piesok. More pri tomto hoteli je vhodné aj pre plavcov aj pre neplavcov. Vpravo cca 100 metrov je neskutočne nádherný podmorský svet s množstvom koralov. Čím ďalej idete vpravo od hotela, tým sú krajšie koraly a je tam neskutočné množstvo farebných rýb a ráje. Ráje sú aj pri hoteli v plytkej vode.
Vľavo od hotela cca 50 metrov je prekrásna promenáda, kde je farebná fontána. Veľmi krásne miesto. Aj ďalej sadá ísť po chodníku a je to veľmi príjemná prechádzka peknými miestami v Sahl Hashees. Dá sa požičať aj autíčko, ktorým za hodinu prejdete celý Sahl Hashees a dajú sa vidieť aj ostatné prekrásne hotely v tejto oblasti.
Jedlo - každý deň iná kuchyňa, je veľký výber jedál aj na obed a aj na večeri. Varia veľa domácich jedál, nakoľko klientela je cca na 70% domáca. Ale je veľmi chutná, každý deň bolo z čoho vyberať. Ovocie melóny červené, zelené , žlté, jablká, pomaranče, ďatle, proste všetkého dostatok. Raz týždenne výborná zmrzlina pri večeri. Ale zmrzlina bola denne aj pri bazéne a bola veľmi chutná. Voda je balená. Boli sme aj v talianskej reštaurácii, kde sa treba vopred objednať. My sme si dali pizzu, bola veľmi chutná. Po večeri červené víno, tiež dobré. V brazílskej reštaurácii sme neboli.
Na obed sa dá najesť aj pri bazéne, kde robia veľmi chutné hamburgery, rôzne plnené taštičky, mini pizze, zeleninu. My sme pili najmä pivo, ktoré bolo buď čapované alebo fľaškové.
Animačný tím - každý večer boli programy, ktoré sa dali pozerať. Z animačného tímu sme si najviac obľúbili Ali - ho, ktorý sa nám venoval aj cez deň. Cez deň ho bolo všade vidieť a robil rôzne programy /aqua gym, volejbal .../. Ostatných z tímu, hlavne dievčatá nebolo cez deň vidieť. Iba večer na programoch sa tam pre seba vrteli.
Upratovanie - výborné, každý deň čisté uteráky, upravené postele, balená voda 2 l denne.
Trochu nám bolo ľúto, že hoci v hoteli bola miestnosť na diskotéku a aj tam hrala hudba, mladí ľudia išli na disco do Hurghady. Perfektné by to bolo aj v hoteli, veď aj staršia generácia by si mohla zatancovať. V iných hoteloch kde sme už v predchádzajúcich rokoch boli, vždy boli diskotéky.
V hoteli sa niektoré izby prerábajú ale vôbec nás to nerušilo.
Celkovo sme boli veľmi spokojní, obsluha bola na vysokej úrovni, nemali sme žiadne problémy. Ďakujeme za úžasnú 2 týždňovú dovolenku.

Tip na izbu: Izby pri relaxačnom bazéne sú dosť tiché
Poďakujte používateľovi Egyptania.
Recenzované: 7. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Výborný čistý hotel. Ochotný personál. Na pláži dostatok miesta. Výborná strava. Izby pekné, čisté. Oblasť Sahl Hasheesh je úžasná. Všetko super. Na recepcii milí a priateľskí SV mr. Nagy Rock. Určite sa tam vrátime.

Dátum pobytu: apríl 2019
1  Poďakujte používateľovi Heno72.
Recenzované: 11. septembra 2018

Pobyt od 27.8 do 3.9.2018
Nebol to náš prvý pobyt v Egypte ale 12, takže máme s čím porovnávať. Príchod na hotel cca 6:30 hod. Chceli sme dve izby vedľa seba, prvú izbu sme dostali okolo 9:40 a na druhú sme čakali cca do 11:00. O 10:00 sme dostali náramky na ultra all. Ubytovanie mimo hlavnej budovy, izba číslo 4122, skvelá poloha. Všade blízko, hlavná reštaurácia cca 1 min., k moru 2 min., bazény sme nevyužívali...Čo sa týka izieb, max. čistota, denne doplňovaná voda, raz za pobyt fanta, cola, sprite a taktiež ovocie a sušienky. Pláž nádherná, dostatok lehátok kedykoľvek v priebehu dňa a skvelá obsluha na bare na pláži. Čo sa týka jedla nebolo čo vytknúť, skvelý výber a vždy dostatok všetkého, nestalo sa aby niečo chýbalo. Jediné negatívum bolo, že náramky boli po 10:00 hod., mohli aspoň fľašu vody poskytnúť počas doby čakania, samozrejme dala sa kúpiť, čo sme si aj kúpili..Celkový dojem skvelý, boli sme spokojní a určite sa ešte do tohoto hotela radi vrátime.

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi Lucia J.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia OLDPALACEMANAGEMENT, Manager v zariadení Old Palace Resort.Zodpovedané: 12. septembra 2018

Dear Ms. Lucia,

Thank you very much for having chosen our luxury and relaxing resort for your precious holidays and for sharing your very positive comments with us.

Our entire team from the Old Palace Resort is really pleased that you took lovely memories back home from your vacation and that you have enjoyed all our very good services provided to you.

We are sending you sunny greetings from the Red Sea, and we are hoping that we will have the opportunity of welcoming you back again to our little Paradise in the near future.

Sincerely

Recenzované: 1. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel je veľmi pekny. Prostredie je krásne . Pláž a obsluha na plazí je vždy usmiata a veľmi milá .. Taktiež všetci zamestnanci . Animátori sú super hlavne Momo stále sa usmieva a rozdáva dobru náladu . Tiež sú tu skvele vystúpenia aj keď niekedy je to slabšie no niekedy je to až moc dobre. Strava je výborná na to že už som raz bola v Egypte je až nad moje očakávania .. Cítim sa tu skvele a so budúcnosti si myslím že sa sem ešte vrátim .

Dátum pobytu: august 2018
2  Poďakujte používateľovi AlexandraS5656.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia OLDPALACEMANAGEMENT, Manager v zariadení Old Palace Resort.Zodpovedané: 1. augusta 2018

Dear Ms. Alexandra,

In the name of the entire team from the Old Palace Resort Sahl Hasheesh

I would like to thank you very much for your excellent review about all our services provided to you. We're very pleased that you have experienced a wonderful vacation in our relaxing Resort and we succeeded to meet your expectations.

Thank you for your warm comments concerning the friendly and courteous service provided by our staff and the very delicious and great variety of food served in all our Food & Beverage outlets.

Rest assured that we all will continue to provide best possible service to all our esteemed guests.

Hopefully we can welcome you back soon again

Regards,

Recenzované: 1. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekne miesto plné pokoja a krásnych záhrad. Veľká pláž, priezračne more a neskutočne horúce nebo.
Super animácie a priateľský kolektív, hotelová služba na super úrovni.
Super animátori a najlepší z nich bol Momo. Ak sa chystáte sem určite neoľutujete.
Odporúčam

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi MartinH7351.

Dear Martin,

We would like to express our deepest gratitude for choosing our resort and we are delighted to know that you found the hotel as a wonderful. It was our great pleasure to welcome you here, surround you with our utmost care and attention and all Old Palace Resort team is looking forward to welcome you back in the future.

Best Regards,