Hurgada
Recenzované: 14. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Ďakujeme za krásnu dovolenku z ktorej sme sa včera vrátili.
Tento hotel vrelo odporúčame. Personál hotela bol super, čistota izieb tiež 100%. More krásne , len škoda, že nebolo mólo z ktorého by bol lepší prístup do mora. Ale podmorský svet krasny a možnosť vidieť aj obrovsku korytnacku . Boli sme aj na výlete s InternatiolEgypt .. boli tiež skvelý .
Jedlo tiež dobre. K dispozícii sú 2 restiky plus a la carte reštaurácie ... my sme vyskúšali 2 ( čínska super, talianska nás veľmi nenatchla) .
Hotel je krásny má svoje čaro . Vrelo ODPORÚČAME

1  Poďakujte používateľovi LuciaU123.
Recenzované: 9. augusta 2019

Chcem poďakovať personálu Za príjemné prekvapenie- tortu ktorú som si včera našiel na izbe pri príležitosti mojich narodenín. so službami som spokojný personál príjemný všetko OK ďakujem. Róbert izba č. 5206

Poďakujte používateľovi Robo1970.
Recenzované: 28. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Urcite odporucam dalej. Hotel rozsiahly, ponuka mnozstvo moznosti, trosku pohybu pri presunoch na plaz a do restauracii nam vyhovoval, brali sme to ako moznost zasportovat si. Architektura hotela krasna, vsade vela zelene a kvetov. Cistota v hoteli, v izbe, na plazi nas milo prekvapila. Strava proeuropsky orientovana, prijali by sme viac ryb a ovocia, ale bolo si vzdy z coho vybrat a jedlo bolo chutne. Krasny podmorsky svet, pristup do mora komplikovanejsi cez mnozstvo koralov. Sluzby a servis hotela vyhovujuci lokalnym moznostiam. V celku super dovolenka, stoji urcite za to ho navstivit.

Poďakujte používateľovi muska10.
Recenzované: 11. júla 2019

Práve sme sa vrátili z týždňovej dovolenky v hoteli Albatros Citadel. Hotel je na pohľad krásny a moderný, areál veľký a takmer odvšadiaľ výhľad na more. Izby v hoteli sú priestranné, čisté a každý deň upratané. Nápoje ako cola v minibare boli tiež zdarma. Areál je veľký a preto je výhoda dostať izbu bližšie pri mori. My sme mali ďalej ale nejako to nevadilo, každú chvíľu krúži po areáli autobus. Reštaurácií je viac, jedlo je chutné, výber dostatočný, jedine by niekomu mohlo vadiť že hlavné jedlá boli na výber vždy tak 2-3. Inak príloh, zákuskov, ovocia, zeleniny atď. dosť. Vynikajúca vec bolo množstvo barov, miesta na sedenie a občerstvení kde boli zákusky, káva, zmrzlina, milkshake, snack a podobne. Bazény sme moc nenavštevovali, zdržiavali sme sa skôr pri mori kde sa v lagúnach môžu kúpať aj deti ale dostať sa na otvorené more je trocha nepraktické, škoda že hotel nemá aj mólo pre šnorchlistov, inak má dlhú pláž kde si človek môže vybrať vstup do mora, ktorý mu vyhovuje. Keď sa už však dostanete na more, hotel má dlhý a veľký koral ktorý lemuje pobrežie a môžete tam vidieť množstvo rýb. Služby hotela sú podľa mňa na vysokej úrovni, personál milý, ochotný a nebol problém dohovoriť sa. Celkovo hodnotím dovolenku pozitívne.

Poďakujte používateľovi Alex4821.
Recenzované: 21. júna 2019

Hotel krasny a domyselne navrhnuty. Areal je velky, ale zazili sme aj vacsie. Prekonat par schodov nebol ziadny problem. Po areali premava aj hotelovy autobus, my sme ho vyuzili asi 3x pocas pobytu, stale sme chodili pesi. Areal je nasherny, udrziavany. Izby su velmi velke, kazdy den upratane. Boli sme ubytovany v budove cislo 8, comu sme boli radi. Bolo tam velmi ticho a v noci nas nic nerusilo. Mali sme krasnu velku terasu s vyhladom na more. Upratovaci boli velmi mili a snazivi. Celkovo personal tohto hotela je pre mna TOP. Vsetci uzasne mili a ochotni pomoct. S takymto personalom sme sa este nestretli, takze klobuk dolu. Strava bola velmi dobra, rozmanita. Z ponuky jedal si vyberie kazdy. Vzdy boli na vybercestoviny na rozny sposob, sami ste si navolili na aky sposob ich chcete, min. 3 druhy masa, ryby alebo morske plody a velmi vela zeleninovych priloh. Z ovocia boli v ponuke jablka, broskyne, marhule, slivky, vynikajuce datle, zlty melon, hrozno, banany. No a samozrejme vela zakuskov a kolacikov. Ranajky velmi bohate. Nikto nekontroloval kolko krat idete na veceru, mozete vyuzit viacero restauracii. Napoje velmi dobre, rozlievane dzusy, cola, sprite, fanta, capovane pivo, vino a vela miesanych drinkov. Vecerne programy vyborne, bud animacie v amfiteatri, alebo posedenie v marina bare pri zivej hudbe. More naaadherne. Krasne korali hned za lagunov. Videli sme obrovske mnozstvo krasnych ryb, raju, chodotnicu aj naozaj velku murenu. V mori je velmi "zivo". Plaze na vyber viacere, bud pri lagune, ta byvala najplnsia alebo pri koralovych vstupoch alebo vybetonovane bazeny s morskou vodou cez ktore ste mohli preplavat do otvoreneho mora. Treba obuv do vody. Celkovo hodnotim hotel na vybornu. Planujeme sa na buduci rok vratit.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi BibianaUs.