Recenzované: 17. januára 2018

Dvojmiesta izba výborne zariadená, takmer všetko bez chyby až na to že balkón sa nedá otvoriť.
Výborné večere, každý deń veľké množstvo jedál na výber. Ma vonkajší bazén, ktorý je vacsiu časť dňa v tieni. V blizkosti stanica metra a autobusov. Hotelový autobus zdarma odvaža hosti na plaž a do mesta.

Tip na izbu: Vyššie poschodia majú lepší výhľad
Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi MilanZ157.
Recenzované: 18. októbra 2017

Veľmi pekný hotel za ešte lepšiu cenu. Hotel má výbornú polohu, kúsok od stanice metra Dubai Internet City, odkiaľ je možné dostať sa všade. V hoteli pracuje veľmi milý personál, vždy nám vyhoveli. Najväčším problémom hotela označujem veľmi horúcu vodu v sprche, umývadle, bidete a vlastne všade. (asi to je problém v celom Dubaji, ale v takej vode sa nedalo umývať.) rozhodne odporúčam.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi 145luk_k.
Recenzované: 26. júna 2017

Skvelá voľba pre hotel , z ktorého je najlepšia dostupnosť k plážam Jumeriah . Táto pláž je dlhá niekoľko kilometrov a je tam dostatok reštaurácii barov . Na plážach sprchy a sociálne zariadenia úplnou samozrejmosťou Na pláž sa pohodlne dostanete hotelovým mikrobusom , ktorý chodí ráno cca o 10:00 a naspäť o 14:00 . Hotel sa nachádza cca 500 m od stanice metra , ktoré sme využili len raz . Mali sme požičané auto a to sme parkovali v podzemnej garáži . S garáže sme sa sa dostali výťahom rovno do izby . Obsluha a personál vždy ochotní a nápomocní. Raňajky a večere skvele, len odporúčam dlhé rukávy z dôvodu problematizovaných miestností . Na izbe sme klimatizáciu ani nezapínali . Dostatočne chladila aj bez ventilácie .

Dátum pobytu: máj 2017
2  Poďakujte používateľovi RobertC8525.
Recenzované: 17. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Mali sme pozicane auto, takze sme v hoteli len prespavali, ranajky a obcas vecera. Bazen pekny, rovnako detsky kutik. Izby utulne. Parkovanie a wifi zadarmo a jedlo chutne a veljy vyber, vyhlad na burj al arab. Boli sme spokojni.

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi KatarinaK841.
Recenzované: 14. marca 2017

Hotel má výbornú polohu, v centre moderného Dubaja a blízo k najznámejším atrakciám mesta. Už od príchodu z letiska sme sa stretli s vynikajúcimi hotelovými službami, počnúc "vrátnikom", nosičom batožiny a recepciou. I keď sme prišli veľmi skoro pred check-inom (nočný let), vyšli nám v ústrety a ubytovali nás, napriek tomu že "naša" izba ešte nebola pripravená. Dali nám inú, v tej istej kvalite a to si veľmi cením. Izba bola dostatočne veľká, kúpeľňa plne vybavená. Vadil mi trochu hluk z chodby keď, okolo chodili hostia s batožinou. Dvere neboli naspodu utesnené. Inak počas celého pobytu sme nemali žiadne problémy, servis fungoval na 100% každý deň. Jediné čo by mohli ešte zlepšiť je raňajkové menu. Na tak dobrý hotel, bola ponuka slabá. Málo zeleniny, ovocia, dezertov a vajcové jedlá neboli správne pripravené - suchá praženica, omeleta. Ovsenú kašu som nemala čím dochutiť (sirup, škorica, ovocie). Škoda... Výborný bol aj rozvoz hostí na pláž a iné známe miesta (zadarmo). Odporúčam všetkým cestovateľom...

Dátum pobytu: február 2017
2  Poďakujte používateľovi Dagmarka1960.