Marina

Výlet s ľoďou

Recenzované: 5. októbra 2016
Renki T
Bratislavský kraj, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (2 482)

Recenzované: 16. októbra 2017

Príjemna prechádzka medzi vysokými budovami a jachtami a nespočetným množstvom reštaurácii. Najlepšie je to zažiť večer.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi Cenculka.
Recenzované: 5. októbra 2016

Celú Marinu sme prešli s loďou, kde sme sa aj občerstvili, najedli. Krásny výhľad je na celú Marinu, mrakodrapy, hotely.

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi Renki T.
Recenzované: 16. mája 2015

kto chce vidieť luxusné jachty, má sa na čo pozerať...klub je v blízkosti Marina Mall.V okolí jachtového klubu sú nádherné promenády a celý kanál je obostavaný krásnymi stavbami.

Dátum zážitku: jún 2014
Poďakujte používateľovi andreaja2015.