The Dubai Fountain
Dnes otvorené: 13:00 - 13:30, 18:00 - 23:00
Speivajúce fontány

The Dubai Fountain – spievajúce fontány nájdete v areáli obchodného centra Dubai Mall. Každý deň od... viac informácií

Recenzované: 20. augusta 2020
pavolc434
Zwickau, Nemecko
Vynikajúci zážitok

Perfektne zladené "predstavenie" vody, hudby a svetla. Preto odporúčame návštevu vo večerných... viac informácií

Recenzované: 15. marca 2020
Explorer655277
Košice, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (73 563)

Recenzované: 3. marca 2018

Fontána je famózna, mala som až zimomriavky, škoda že trvá len pár minút. Oplatí sa počkať na ďalšie show, každá je iná :) Nádherný zážitok a ešte k tomu zadarmo ! Určite nevynechajte pri návšteve Dubaja

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi monikav525.
Recenzované: 25. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Nadherne vodne predstavenie na rozne hudobne produkcie...kazdy vecer v polhodinovych intervaloch trva cca 3 min

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi Marianna168.
Recenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Ak som v Dubaji, nikdy si neodpustím famoznu fontáne. Prevedenie počítačovej choreografie vždy s hudbou alebo piesňou rôzneho repertoáru, rôznej hudobnej kultúry a kontinentu dodáva Dubaju multikultúrne pochopenie. Fantasticky zážitok vo dne v noci.

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi IVKA2016.
Recenzované: 21. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedinecne a silne predstavenie masa vody s hudbou. Videli sme asi 6 predstaveni jedno priamo z Burj Khalifa. Plne to byva na 18:00 potom uz lepsie. Moj naj zazitok z Dubaja

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi Zuzana K.
Recenzované: 7. novembra 2017

Tuto spievajucu fontanu som videla nazivo min. 10x a stale ma neomrzela :-) tento rok sme vyskusali pozriet si ju z lodky, odporucam :-) hra kazdu pol hodinu, raz na arabsku hudbu, raz na europsku ( minuly tyzden bol Andrea Bocelli ),najkrajsie je to po zotmeni :-) tento zazitok doporucujem na zaver navstevy Dubai Mall, kde je tiez co pozerat - okrem priserne drahych obchodov :-)

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi SilviaC6635.