Dubai Aquarium & Underwater Zoo
Aquarium v nákupnom centre

Auqaurium- kúpili sme si lístky VIP takze som očakávala niečo viac.Jedina výhoda bola že Vám dali... viac informácií

Recenzované: 19. januára 2020
86misa
Zürich, Švajčiarsko
Super

Akvarium Dubai Mall nájdete v obchodnom centre Mall Dubaj, kde je aj vyhliadková veža Burj Khalifa... viac informácií

Recenzované: 20. augusta 2020
pavolc434
Zwickau, Nemecko
Prečítať všetky recenzie (15 091)

Recenzované: 2. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Sme radi, že sme tam boli, pre deti je to zaujímavé, odporúčam zakúpiť celý balík pri vstupe, na záver Vám nanútia fotky, my sme ich kúpili keďže deti chceli

Dátum zážitku: apríl 2017
Poďakujte používateľovi janak558.
Recenzované: 21. novembra 2016

Podle financnim moznosti muzete navstivit obrovske akvarium v Dubaj Mallu a vybrat si tak ruzne urovne prohlidky. Obri ryby vcetne zraloku uvidite plavat nad hlavou, je to veliky zazitek.

Dátum zážitku: november 2016
Poďakujte používateľovi 335alenap.
Recenzované: 5. októbra 2016

Na túto prehliadku sa vyberte s deťmi, budú zbožňovať. Je tam toho čo pozerať, krásne akvarko s rybami rôzneho druhu. Platí sa vstupné, ale stojí to za to.

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi Renki T.
Recenzované: 28. augusta 2016

Obrovské aquarium v najväčšom obchodnom centre Dubai Mall. Výhľad s prízemia, alebo s poschodí. Kto si priplatí, tak môžete preskleným tunelom vidieť všetko okolo seba. Tisíce morských rýb a živočíchov. Kto si priplatí viac, tak môže sa vo vnútri aj potápať.

Dátum zážitku: august 2016
1  Poďakujte používateľovi MarekK3929.
Recenzované: 12. júla 2016

Velkolepe auarium, vstupne jednotne 100DHS/25e.
Moznost krmit ryby za priplayok, moznost sa ponorit do klietky ku rybam- tiez za poplatok

Dátum zážitku: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi jankaba1.