Dubaj
Recenzované: 28. mája 2018

Už druhý krát sme vycestovali do Dubaja počas Ramadánu, hotely majú v tomto období výborné ceny a je možné si dovoliť značne vyšší luxus ako počas ostatných mesiacov v roku. Ramadán nijako neovplyvňuje turistov, hotel neprijíma žiadne opatrenia, ktorým by sa museli turisti podriaďovať. Cestovali sme koncom mája, teploty pre nás výborné, v priemere 38 cez deň a 28 v noci. Jeden deň bolo pod mrakom. Voda výborná či v mori, alebo v bazéne.
Izbu sme dostali na 13-tom poschodí (z 15), s výhľadom na panorámu Dubai Marina - neskutočný pohľad, či cez deň, alebo v noci. Izba menšia s balkónom, veľmi vkusne zariadená, servis na prípravu kávy/čaju k dipozícii, TV, minibar, trezor, fén, kozmetika, župany, šlapky. Ovládanie svetiel a klimatizácie elektronické. Každý deň upratané, vymenené uteráky, doplnená pitná voda - dostali sme každý deň 4 flašky. Wifi na izbe nemalo najmenší problém.
Stravu sme mali priplatenú formou polpenzie, veľký výber či už na raňajkách od slaného cez sladké + džúsy, na večeri dve polievky na výber + jedlá európskej aj miestnej kuchyne. Mylne boli uvádzané informácie na stránkach že pri večeri sa za nápoje platí. My sme neplatili ani raz. Mali sme vodu, colu, fantu, miestne nápoje - za tieto sa neplatilo.
Vonkajšie priestory veľmi pekné, čisté, žiadna špina, žiadny špak, nádherné lobby s obrovským lustrom, veľmi prívetivý personál, stále sa usmievali a zdravili.
Infinity bazén bol kúzelný, vždy čistý, voda teplá. Dostatok slnečníkov aj lehátok, uteráky k dispozícii pri bazéne, každé ráno voňavé a čisté.
Pláž ničím výnimočná, ale taktiež vždy čistá, dostatok miesta, lehátok a slnečníkov. Všade plavčíci a sbs, skutočný pocit bezpečia v každej situácii.
Nádherná Lazy River v strede arálu hotela, voda po pás, nafukovačky k dispozícii k požičaniu.
Večer k dispozícii bar, dosť vysoké ceny, taktiež aj počas dňa v prípade obedu a drinkov, obyčajná porcia hranoliek 7e, pohár džúsu 7e, miešaný nápoj okolo 15e, burger s hranolkami cca 30e.
Wifi funguje všade, od izieb cez bazén až k moru, nikdy nebol problém.
Hotel ponúka 3x za deň transfer do Dubai Marina Mall a do Mall of Emirates, tam aj späť.
K dispozícii boli aj taxíky, nemuseli sme nikdy čakať, vždy bol nejaký pristavený pre prípad potreby a vopred dohodnutá cena. Čo sa ale týka taxíkov v meste, odporúčam zameniť si miestnu menu, my sme platili v eurách a taxikári si vymýšľali vlastné kurzy, na čom sme dosť veľa stratili, jednanie nebolo možné, zamkli auto a nepustili nás, kým sme nedali koľko zažiadali. Vopred sa na cene s nimi nedalo dohodnúť.

V hoteli bol trošku problém s výťahmi, pre hostí sú k dispozícii 4, no nastal v jeden deň stav, kedy nefungovali všetky 4 naraz, hotel samozrejme zabezpečil alternatívu a to výťahmi pre personál. Náprava prebehla ale skutočne rýchlo.

Celkový dojem z hotela výborný, vrátila by som sa znova.
Odporúčam.

Tip na izbu: čím vyššie, tým lepšie.
Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi luciacankova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DUKESDUBAI, General Manager v zariadení Dukes The Palm, a Royal Hideaway Hotel.Zodpovedané: 4. júna 2018

Dear Guest,

Thank you for your review.

We are delighted to know that your stay at DUKES Dubai was memorable! Your kind comments will surely be passed on to the team.

We hope to welcome you back in the future.

Kind regards,

Tristan de La Porte du Theil
General Manager

Recenzované: 20. januára 2018

V hoteli sme boli ubytovaní v študiu, ktoré malo krasnu slnečnú spaľlnu s veľkou manželskou postelou a tv, kupelnu a kompletne zariadenu kuchynsku linku s barovým pultom so spojenou obyvacou izbou s posedením , s TV, s balkónom , ktorý bol zariadený a so spálne sme mali druhý balkóń , všetko bolo nové a velmi pekné ! Personál bol veľmi ochotný a pán Ranga nám splnil každé želanie. pri hotely sú krásne veľké a čisté bazeny, lehátka , slnečníky, osušky veľké aj malé a pri mori to bolo také isté ,lehátka, slnečniky, osušky. More , čiste, príjemne teplé ako aj bazény. / tpáäčsíNasš/ Naša dovolenka bola od 5.12 do 20.12.2017 a bolo príjemné teplé počasie. Ranajky boli výborné, výber bol veľký.Ubytovaní sme boli na desiatom poschodí a vyhlad s balkónov na umelý ostrov bol nádherný.Pomoc a pozornosť nám venovali Paulin a Aleksandar, ktorým veľmi pekne ďakujeme za spríjemnenie našej dovolenky . Každý s personálu bol ochotný a milý.Nás obsluhoval milý , mladý čašník Anass, hotel mal mansí autobus, kde sme stretli úžasného, pozorného vodiča, ktorý sa dokázal z každej situácie dostať, ako skúsený odborník, ktorý nikdy nemeškal a trikrát denne nas zadarmo odviezol z hotela do Emirates MOol a säť a tri krát denne do Marína Mall. ďakujeme Vám za krásmnu dovolenku a sľub dodržime , v roku 2018 prídeme zas !

Dátum pobytu: december 2017
2  Poďakujte používateľovi mariannNemec.
Recenzované: 7. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DUKESDUBAI, General Manager v zariadení Dukes The Palm, a Royal Hideaway Hotel.Zodpovedané: 9. augusta 2019

Recenzované: 7. augusta 2019

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DUKESDUBAI, General Manager v zariadení Dukes The Palm, a Royal Hideaway Hotel.Zodpovedané: 13. augusta 2019

Recenzované: 7. augusta 2019

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom