Nákupy aj fontány s Burj Khalifa

Je to najväčší obchodný dom na svete. Na jednom mieste nákupy, fontány aj vstup do Burj Khalify. Od... viac informácií

ivet95
Bratislava, Slovensko
Vsetko na jednom mieste

Proste najdete tu vsetko od oblecenia po jedlo. Ja som tu bol asi 10 krat a este stale sa mi... viac informácií

Recenzované: 31. decembra 2018
anonimCriticSK
Prečítať všetky recenzie (26 843)

Recenzované: 7. novembra 2017

Kto ide v Dubaji pozriet Burj Khalifu a fontanu, nema sancu sa tomuto megaobchodaku vyhnut :-) Okrem predajni svetovych znaciek je tu cela kopa dalsich atrakcii : akvarium, kde si mozete poplavat s kadeakymi rybami, umele klzisko, kokpit lietadla, kde sa mozte hrat na pilota.... a mojimi detmi oblubeny food corner :-) da sa tu stravit pokojne aj cely den, upozornujem vsak, ze klima je pustena naplno, doporucujem zobrat si velku satku, mikinu... hocico, ked clovek pride z tepla, do 10 min. mu je zima :-)

Dátum zážitku: október 2017
1  Poďakujte používateľovi SilviaC6635.
Recenzované: 4. novembra 2017

Keď by ste chceli zažiť nákupný deň tak toto miesto je na to stvorené. Obrovské množstvo obchodov a atrakcii.

Dátum zážitku: december 2016
Poďakujte používateľovi Marcela1144.
Recenzované: 25. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Megalomanske ako cely Dubaj, stravili sme tam 7h a este sme toho aj tak vela nestihli. Ak mate vela volneho casu mate ho kde zabiť

Dátum zážitku: október 2017
1  Poďakujte používateľovi PeterSKK607.
Recenzované: 17. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Tak tu niet čo dodať ,kto chce kvalitne nakúpiť ,lepšie a väčšie miesto nepoznám . Celý deň je čo robiť ,je to neuveriteľne obrovské na jeden deň až moc.

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi sadko222.
Recenzované: 26. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Toto obchodne centrum je velmi velke a krasne najma vodopady ktore tecu z vrchnych poschodi az po prizemie uzasny zazitok .V tomto obchodnom centre nejdete vsetko co potrebujete hlavne znackove oblecenie vsetkych svetovych znaciek trochu drahe ale krasne .Ked chcete toto centrum prejst a dobre popozerat pripadne navstivit aj aquarium ktore tam je potrebujete na to najmenej pol dna ale stoji to za to.Rada sa tam vratim.Dakujem

Dátum zážitku: jún 2017
Poďakujte používateľovi Darina N.