Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Chcete najnižšie ceny hotelov? Ste na správnom mieste. Sledujeme pre vás viac než 200 portálov.

“Presne to čo sme potrebovali!!!” 4 z 5 bublín
Recenzia Tour Khalef Marhaba Thalasso & Spa

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
Tour Khalef Marhaba Thalasso & Spa
Na pozícii č. 3 spomedzi 35 hotelov v Súse
York, Spojené kráľovstvo
Prispievateľ úrovne
5 recenzií
common_n_hotel_reviews_1bd8 7 bodov za pomoc
“Presne to čo sme potrebovali!!!”
4 z 5 bublín Recenzované: 1. júla 2014
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál

Dorazili sme neskoro v noci a vďakabohu, že sme jedli v lietadle a priniesli sme si nejaké nápoje, pretože sme prišli presne po tom, ako sa zatvoril bar! Toto je zrejme jediná zlá vec, ktorú môžem povedať o tomto hoteli. Síce nás moc neprivítali, len nám dali vypísať papiere a nech sa páči, tu je váš kľúč, ale ako som povedal, je to v podstate jediný problém, ktorý sme tu mali.
Izby boli veľmi čisté a upratovali ich denne. Vďakabohu, že klimatizácia fungovala, keďže niektoré dni bolo fakt horúco.
Môžem na to povedať len jedinú vec, ochranný faktor 15 nestačí! Bol som spálený už po prvom dni! Myslím, že ja jediný som mal faktor 15!
Raňajky boli klasické na štýl all inclusive, ale pribaľte si so sebou kávu!!! Ponúkaná káva bola nechutná a ani čaj nebol o moc lepší. Obed a večera už boli oveľa lepšie s rozumne vybraným jedlom. Nápoje boli super, liehoviny a pivo tiež chutili dobre.
Náš delegát z Thomsonu, Malcolm, bol milý a nápomocný. Išli sme na výlet na Zulu, ako nám odporúčal a bolo to super! Mne a môjmu kamarátovi sa to veľmi páčilo. Pripomínal som mu jeho cesty po Afrike, čím bola táto noc ešte výnimočnejšia.
Obchody vyzerali byť na pohľad cenovo primerané.
Odporúčam nechávať čašníkom nejaké prepitné, zistile sme, že sa o vás potom lepšie starajú. A do drinkov dostanete trocha navyše!
Rezervovanie lehátok je zakázané, ale aj tak to veľa ľudí robilo. Ale aj keď sme išli na pláž o 11-tej, vždy sme si vedeli nájsť nejaké voľné. Ak chcete ísť trocha neskôr, najlepšie je to o pol jednej, pretože všetci poodchádzajú na obedy, alebo odídu, aby sa vyhli Slnku. Na pláži sú fakt dobré vodné športy. Všetci sme minuli 15 libier na večeru a 6 za jazdu na "sofe" na vode. Mojím kamarátom sa to páčilo, ale mne nie!!! Som príliš strachopud a kvôli tomu, že som sa tak pevne držal, mám ešte stále boľavé modriny na rukách 4 dni po tom!
Jediný problém, ktorý sme mali, nebola chyba hotela. Boli to Rusi. Sú veľmi drzí, nároční a asi nemajú potuchy, ako vyzerá rad. Avšak nebola to chyba hotela, jedine, že by všetkým zákazníkom dali test správania sa.
Jednoznačne sa na tento hotel ešte vrátim, aj keby len kvôli barmanovi, bol fakt milý!

Užitočné?
4 Poďakujte používateľovi Claire4285.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia michel1959, Directeur général v zariadení Tour Khalef Marhaba Thalasso & Spa., 2. júla 2014
Dear Guest,

Thank you for your nice review on your recent stay at our hotel; we are thrilled we were able to meet your expectations and to hear that you are planning a return visit next year.

In addition to this, we are so grateful for your highlights on the comfort and cleanliness of your room.

Last but not least we would like to thank you for your kind words towards our barmen, their kindness and helpfulness..

Thank you again for your valuable time; It will be a real pleasure to welcome you back on your next trip to Tunisia and please do not hesitate contact us beforehand to organize every detail of your stay.

Warmest Regards,

• Najskôr švédčina
  • Najskôr turečtina
  • Akékoľvek
Najskôr slovenčina
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Súse
Vzdialenosť 0.7 km
Orient Palace Hotel
Č. 22 z 35 v lokalite Súsa
3.5 z 5 bublín 878 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Tour Khalef Marhaba Thalasso & Spa? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Tour Khalef Marhaba Thalasso & Spa

Zariadenie: Tour Khalef Marhaba Thalasso & Spa
Adresa: Boulevard du 14 Janvier, Súsa 4051, Tunisko
Lokalita: Tunisko > Guvernorát Súsa > Súsa
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatné parkovanie Reštaurácia Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Hotel na pláži č. 2 v Súse
Romantický hotel č. 3 v Súse
Rodinný hotel č. 7 v Súse
Cenový rozsah (za noc): 36 € – 93 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 3,5 — Tour Khalef Marhaba Thalasso & Spa 3.5*
Počet izieb: 570
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Tour Khalef Marhaba Thalasso & Spa. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Tour Khalef Marhaba Thalasso And Spa
Tour Khalef Marhaba Thalasso Hotel Sousse
Marhaba Tour Khalef Sousse
Marhaba Tour Khalef Hotel Sousse
Tour Khalef Hotel

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?