“Presne to čo sme potrebovali!!!”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 7 lokalít!
JAZ Tour Khalef Thalasso & Spa
Na pozícii č. 2 spomedzi 35 hotelov v Súse
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

Dorazili sme neskoro v noci a vďakabohu, že sme jedli v lietadle a priniesli sme si nejaké nápoje, pretože sme prišli presne po tom, ako sa zatvoril bar! Toto je zrejme jediná zlá vec, ktorú môžem povedať o tomto hoteli. Síce nás moc neprivítali, len nám dali vypísať papiere a nech sa páči, tu je váš kľúč, ale ako som povedal, je to v podstate jediný problém, ktorý sme tu mali.
Izby boli veľmi čisté a upratovali ich denne. Vďakabohu, že klimatizácia fungovala, keďže niektoré dni bolo fakt horúco.
Môžem na to povedať len jedinú vec, ochranný faktor 15 nestačí! Bol som spálený už po prvom dni! Myslím, že ja jediný som mal faktor 15!
Raňajky boli klasické na štýl all inclusive, ale pribaľte si so sebou kávu!!! Ponúkaná káva bola nechutná a ani čaj nebol o moc lepší. Obed a večera už boli oveľa lepšie s rozumne vybraným jedlom. Nápoje boli super, liehoviny a pivo tiež chutili dobre.
Náš delegát z Thomsonu, Malcolm, bol milý a nápomocný. Išli sme na výlet na Zulu, ako nám odporúčal a bolo to super! Mne a môjmu kamarátovi sa to veľmi páčilo. Pripomínal som mu jeho cesty po Afrike, čím bola táto noc ešte výnimočnejšia.
Obchody vyzerali byť na pohľad cenovo primerané.
Odporúčam nechávať čašníkom nejaké prepitné, zistile sme, že sa o vás potom lepšie starajú. A do drinkov dostanete trocha navyše!
Rezervovanie lehátok je zakázané, ale aj tak to veľa ľudí robilo. Ale aj keď sme išli na pláž o 11-tej, vždy sme si vedeli nájsť nejaké voľné. Ak chcete ísť trocha neskôr, najlepšie je to o pol jednej, pretože všetci poodchádzajú na obedy, alebo odídu, aby sa vyhli Slnku. Na pláži sú fakt dobré vodné športy. Všetci sme minuli 15 libier na večeru a 6 za jazdu na "sofe" na vode. Mojím kamarátom sa to páčilo, ale mne nie!!! Som príliš strachopud a kvôli tomu, že som sa tak pevne držal, mám ešte stále boľavé modriny na rukách 4 dni po tom!
Jediný problém, ktorý sme mali, nebola chyba hotela. Boli to Rusi. Sú veľmi drzí, nároční a asi nemajú potuchy, ako vyzerá rad. Avšak nebola to chyba hotela, jedine, že by všetkým zákazníkom dali test správania sa.
Jednoznačne sa na tento hotel ešte vrátim, aj keby len kvôli barmanovi, bol fakt milý!

4  Poďakujte používateľovi Claire4285.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: English, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia michel1959, Directeur général v zariadení JAZ Tour Khalef Thalasso & Spa.Zodpovedané: 2. júla 2014

Dear Guest,

Thank you for your nice review on your recent stay at our hotel; we are thrilled we were able to meet your expectations and to hear that you are planning a return visit next year.

In addition to this, we are so grateful for your highlights on the comfort and cleanliness of your room.

Last but not least we would like to thank you for your kind words towards our barmen, their kindness and helpfulness..

Thank you again for your valuable time; It will be a real pleasure to welcome you back on your next trip to Tunisia and please do not hesitate contact us beforehand to organize every detail of your stay.

Warmest Regards,
General Manager

Napísať recenziu

Tip na izbu: Rooms on the 7th floor have great seaviews but the ones closer to the router have stronger wifi sign...
  • Termín ubytovania: auguste 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Boxy987.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia mobec, Directeur général v zariadení JAZ Tour Khalef Thalasso & Spa.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Termín ubytovania: auguste 2017
Poďakujte používateľovi Felhi A.

Termín ubytovania: júli 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Twinklebel.

Termín ubytovania: auguste 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Nesrine B.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Súsa alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 0.4 km
Tej Marhaba Hotel
Č. 14 z 35 v lokalite Súsa
1 595 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste JAZ Tour Khalef Thalasso & Spa? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli JAZ Tour Khalef Thalasso & Spa

Adresa: Boulevard du 14 Janvier, Súsa 4051, Tunisko
Lokalita: Tunisko > Guvernorát Súsa > Súsa
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatné parkovanie Reštaurácia Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Hotel na pláži č. 2 v Súse
Luxusný hotel č. 2 v Súse
Romantický hotel č. 3 v Súse
Rodinný hotel č. 7 v Súse
Cenový rozsah: 75 € – 154 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — JAZ Tour Khalef Thalasso & Spa 5*
Počet izieb: 570
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Expedia a Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela JAZ Tour Khalef Thalasso & Spa. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Tour Khalef Marhaba Thalasso And Spa
Tour Khalef Marhaba Thalasso Hotel Sousse
Marhaba Tour Khalef Sousse
Marhaba Tour Khalef Hotel Sousse
Tour Khalef Hotel

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?