“Super dovolenka”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 5 lokalít!
Hotel Marhaba Beach
Na pozícii č. 3 spomedzi 36 hotelov v Súse
Zrecenzované: 13. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Ďakujeme za peknú dovolenku.Výborne sme sa zabavili. Hotel, plaz,more boli skvelé, rovnako animačné programy. Vyzdvihujem priateľský prístup a tanečné vystúpenia Alexa. Tešíme sa na budúcoročný návštevu.

Termín ubytovania: septembri 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Alena B.
Napísať recenziuRecenzie (2 306)

Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014 cez mobilné zariadenie

29. júna sme sa vrátili z 10 dňovej dovolenky na pláži Marhaba a mali sme naozaj skvelý pobyt.
Registrácia bola rýchla a personál je veľmi milý a priateľský. Nosič nás zobral priamo do našej izby číslo 216, ktorá je veľmi priestranná a čistá. Jedinú námietku, čo sme mali je, že na našom koridore nefungovali svetlá počas dňa a bola tam veľká tma. Nevedeli sme tak nájsť kľúče a odomknúť dvere.

Pláž bola krásna, more teplé a čisté a lehátka boli vždy voľné. Ak dáte prepitné plavčíkovi, tak ten vám veľmi rýchlo nájde voľné miesto.

Bazén bol veľmi pekný, ale netrávili sme tam veľa času. Pozemok bol vo veľmi dobrej kondícii s veľkým množstvom lehátok.

Chlapci, čo predávajú lístky na výlety vo vnútri hotely, sú veľmi nápomocní. Nebojte si u nich zakúpiť u nich výlet, nechcú vás ošklbať. Boli sme sa s nimi bicyklovať a na jet ski. Na oba sme dostali zľavu a extra čas na jet ski.
Jedlo bolo chutné, nemôžem na to nič povedať. Bolo tam vždy dostatok na výber. Každý deň bolo na výber mäso, ryby, zelenina, čerstvé ovocie, šaláty a nebolo dňa, čo by boli naše taniere prázdne. Čašníci boli nápomocný a stále sa pýtali, či chceme nápoje. Prepitné vždy pomôže.
Animačný tím nám spravil dovolenku.

Alex, Wiliam, Sam ,Bibo, Tiga, Mustafa...Pracovali tvrdo deň i noc.
Vďaka ním sme sa všetci cítili dobre a zabávali sme sa každý večer. Zakaždým sa každý večer dialo niečo iné. Dokonca aj počas dňa. Napríklad vodná gymnastika, strečing, volejbal, vodné pólo, mini golf...všetko na čo si spomeniete.
Chceli by sme sa poďakovať hlavne Wiliamovi a Alexovi. Obaja ste veľkým prínosom pre tento hotel. Vďaka vám sme sa tu cítili vítaní a naša dovolenka bez vás by nebola tá istá.
Každý deň nám chýbajú vaše šťastné tváre!

Majte sa na pozore, keď pôjdete niekde mimo hotel, napríklad na <a href="http://tripadvisor.com/trh">trh</a> alebo do mesta. Sú tam chlapi, ktorí prídu za vami a budú vám hovoriť, že robia v hoteli, kde ste ubytovaní a budú sa vás snažiť niekde zobrať a poukazovať vám to tam. Neverte žiadnemu z nich. Je to len spôsob ako dostáť od vás peniaze. Pozrú sa na vaše náramky a zistia, z ktorého hotela ste.

Trh vás môže odradiť. Všetci od vás chcú získať peniaze a chcú, aby ste u nich kupovali. Väčšina z nich je veľmi priateľská a ak ste dostatočne tvrdý a slušný, môžete sa bez problémov presúvať ďalej.

Celkovo sme mali skvelú dovolenku a tie malé námietky, čo sme mali, boli skutočne malé a nepokazili nám náš pobyt. Pozitívne veci prevážili tie negatívne. Na budúci rok sa sem vraciame. A odporúčame tento hotel pre každý pár alebo rodinu. Je to ten správny hotel, ak hľadáte krásne, relaxačné prázdniny za dobrú cenu.
Vidíme sa budúci rok!

Stacey a Mark z Anglicka.

10  Poďakujte používateľovi Staceylou_xo.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: English, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Zrecenzované: pred 3 dňami cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: decembri 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi silentjays.

• Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) s priateľmi
2  Poďakujte používateľovi jschoenerklee.

Tip na izbu: Ask for a sea view room if you can! Stunning
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Termín ubytovania: októbri 2017, cestoval(a) s priateľmi
2  Poďakujte používateľovi Robyn O.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Súsa alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 0,4 km
Tej Marhaba Hotel
Č. 16 z 36 v lokalite Súsa
1 611 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Marhaba Beach? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Marhaba Beach

Adresa: Boulevard 14 Janvier | Zone Touristique, Súsa 4031, Tunisko
Lokalita: Tunisko > Guvernorát Súsa > Súsa
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Rodinný hotel č. 1 v Súse
Cenovo najvýhodnejší hotel č. 1 v Súse
Luxusný hotel č. 3 v Súse
Hotel na pláži č. 3 v Súse
Romantický hotel č. 4 v Súse
Cenový rozsah: 22 € – 78 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Hotel Marhaba Beach 4*
Počet izieb: 259
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com a Hotels.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Marhaba Beach. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Marhaba Beach Sousse
Marhaba Beach Hotel

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?