Veľmi dobrý hotel. Zábavný animačný tím. Vynikajúce miesto pre dovolenku. Hotelová izba je čistá každý deň, jedlo je chutné, krásny výhľad. Veľký bazén a veľa skvelýchľudí. Najlepšie v hoteli sú programy s animačným tímom. Vďaka celému animačnému tímu za super zábavu bez Vás by to nebolo ono. Celkovo sme mali fantastickú dovolenku, jednoducho vynikajúca, relaxačná dovolenka.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Laura S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel R, Guest Relations Manager v zariadení Riadh Palms Hotel.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Vážený hosť, ďakujeme za vaše pozitívne dojmy a za čas, ktorý ste strávili, aby ste vyjadrili svoj pobyt v Riadh Palms Hotel. Teší nás, že sa vám páčila čistota miestnosti a úsilie našich spolupracovníkov v oblasti služieb, ako aj naša rozmanitosť jedál a bazénov. Sme radi, že ste ocenili náš animačný tím a že sa vám podarilo ponúknuť nezabudnuteľný zážitok v Riadh Palms. V blízkej budúcnosti vás radi privítame.

V tomto hotely som bola prvy krat,velmi sa mi tu pacilo, pocasie bolo super, kto nema rad uplne horucavy tak nech ide urcite v septembri. Jedlo, animatory boli super, vobec sme sa nenudili. Izbt boli pekne a ciste. Urcite odporucam

Poďakujte používateľovi Danka88.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel R, Guest Relations Manager v zariadení Riadh Palms Hotel.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Vážený hosť, ďakujeme za pozitívny návrat a za čas, ktorý ste strávili, aby ste sa vyjadrili k svojmu pobytu v Riadh Palms Hotel. Teší nás, že sa vám páčili naše izby, naša rozmanitosť jedál, ako aj programy nášho animačného tímu, ktoré váš pobyt naplnili radosťou a šťastím. V blízkej budúcnosti vás radi privítame.

Takze s kamoskou sme prvykrat na dovolenke v Tunisku, mozem urcite odporucit tento hotel aj ked je mozno starsi. Izbu sme si po prichode vymenili, kedze sme mali zaplateny vyhlad na more - nebol problem. Jedlo fajn, ci uz v hotely alebo pri bazene. A taktiez musim pochvalit Animatorov - program kazdy den perfektny!!!!

Poďakujte používateľovi Evka1508.

Vážený hosť, ďakujeme za pozitívnu recenziu a za čas, ktorý ste strávili, aby ste sa vyjadrili k svojmu pobytu v Riadh Palms Hotel. Teší nás, že sa vám páčil čistý výber jedál, a že ste ocenili veselosť nášho animačného tímu a že sa im podarilo ponúknuť nezabudnuteľný zážitok v Riadh Palms. V blízkej budúcnosti vás radi privítame.

Riadh Palms je fantastický hotel. Je to krásny hotel s veľmi priateľským a profesionálnym personálom, ktorý je veľmi nápomocní. Jedlo je prvotriedne a zábava je skvelá. Animačný tím je vynikajúci, veľa aktivít, večerná zábava bola veľmi pekná. Veľmi príjemná atmosféra. Skvelé pre všetky vekové skupiny. Hotel má všetko, čo potrebujete pre pokojnú a uvoľnenú dovolenku. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Sona M.

Vážený hosť, ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu a za čas, ktorý ste strávili, aby ste vyjadrili svoj pobyt v Riadh Palms Hotel. Teší nás, že sa vám páčila profesionalita a zdvorilosť personálu a že ste ocenili aj veselosť nášho animačného tímu a že sa vám podarilo ponúknuť nezabudnuteľný zážitok v Riadh Palms. V blízkej budúcnosti vás radi privítame.

Recenzované: 2. septembra 2019

S pobytom ako takým sme boli veľmi spokojní. Nevyskytli sa žiadne výrazné nedostatky, ktoré by nám pobyt znepríjemnili. Izba bola priestranná, čistá, útulná. Každý deň uprataná. Strava bola chutná, veľa zeleniny, čerstvého ovocia a super koláčiky. Pláž bola nádherná, more skutočne tyrkysové, piesok biely a jemný. Musím pochváliť všetkých zamestnancov. Robili si svoju prácu na 110%. Veľké ĎAKUJEM patrí animačnému tímu, veľmi zábavní a príjemní ľudia. Hotel mal skvelé služby, fúfam že sa to o rok opät vrátime.

Poďakujte používateľovi Patriciam29492.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Hotel R, Guest Relations Manager v zariadení Riadh Palms Hotel.Zodpovedané: pred 5 týždňami

Vážený hosť, ďakujeme za vašu úžasnú recenziu a za čas, ktorý ste strávili, aby ste vyjadrili svoj pobyt v Riadh Palms Hotel. Teší nás, že sa vám páčila čistota izieb a úsilie našich spolupracovníkov v tejto službe. Sme tiež radi, že sa vám naša pláž, ktorá je jednou z najkrajších pláží v Tunisku, páčila tiež, profesionalita a zdvorilosť našich zamestnancov v našom animačnom tíme, ktorej sa vám podarilo ponúknuť nezabudnuteľný zážitok v Riadh Palms. V blízkej budúcnosti vás radi privítame.