Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:

“Dekujeme!”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 2 lokality!
TUI SENSIMAR Scheherazade
Na pozícii č. 1 spomedzi 35 hotelov v Súse
Prispievateľ úrovne
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Dekujeme!”
Recenzované: 9. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Skvela dovolená. ..proste raj ...pristi rok jedeme znova . Odpocinek. ..uzasna plaz...uzasni a usmevavi lide. ..animacni programy. ..cisto. ..bezpecno. ..levne nakupy. ..a skvela Thibarina coz je mistni alkohol, chut pripominaje nasi Becherovku, ale je sladsi. ..doporucujeme.

Ubytoval(a) sa v júli 2016, cestoval(a) ako pár
Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi Drahomira V.
Napísať recenziu

3 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 8 bodov za pomoc
Recenzované: 1. júla 2014
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál

Prežila som tu jeden týždeň na konci mája. Bola to fantastická skúsenosť so skvelým personálom, skvelým jedlom a skvelou izbou. Boli sme privítaní tancujúcim a tlieskajúcim personálom, ktorý bol veľmi priateľský a nápomocný. Výhľad z mojej izby bol úžasný, boli sme ubytovaní na prízemí medzi bazénmi. Súkromné bazény sa v noci rozsvietili a pred nimi sa nachádzala trávnatá plocha s palmami a súkromnou plážou a bolo to tak blízko, že sme počuli šumenie vĺn. Nachádzala sa tam malá terasa so stoličkami. Ak sa sem vrátíme, tak určite si zarezervujeme izbu blízko bazénov, aj keď v recenziách stalo, že na bazény nesvietio dlho slnko a boli studené. Žiadne z bazénov neboli vyhrievané, takže to nerobilo žiadny rozdiel. Chyžná nám na posteli nechávala krásne aranžmány, lupene kvetov, atď. Pri príchode nás na izbe čakala fľaša vína, voda, šampanské a ovocie. V recenziách som sa dočítal o nedokončených kúpeľňach. Naša kúpeľna vypadala byť nedokončená, keďže omietka vypadala byť holá, no to nám nevadilo. Držiak na sprchovaciu hlavicu bol príliš malý na to, aby držal hlavicu, tak som ju omotala gumičkou na vlasy. Potom, čo sme sa nasledujúci deň vrátili po dni strávenom na pláži, sme zistili, že gumička zmizla a hlavica už na držiak pasavalo. Personál bol vynikajúci, hlavne Hedi. Na výber sme mali z dvoch bazénov, ale väčšinu času sme boli na pláži. Hostia radi vstávajú v nekresťanské hodiny, aby si ľahli na tie isté luxusnejšie lehátka, no na výber je tam mnoho normálných. Pri zaregistrovaní sme dostali kartičku od dverí našej izby a plážové osušky. S Thomsonovými vodnými športami sme si užili kajakovanie zadarmo na hotelovej súkromnej pláži a boli o mnoho lacenjší jako ten chlapík pracujúci naľavo, aj keď sme si od neho zakúpili jazdu na jet ski. Bar pri bazéne a plážový bar servírovali len nealkoholické nápoje, pivo a víno, žiadne alko, aby hlavný lobby bar na poschodí mal svojích zákazníkov. Kokteily sa pripravujú v nastaviteľnej mašine, ale boli dobré. Jedlo bolo úžasné. Využili sme jeden voľný vstup do a la carte indskej reštaurácie, nebola som moc spokojná. Viac jedla na výber bolo v hlavním bufete, ale môjmu partnerovi chutilo. Každý večer bola iná téma večere a veľké množstvo jedál. Vychutnali sme si diskotéku na pláži s ohňom a sangriou. Počas našej poslednej večere tam, nám personál zatancoval typ oslavujúceho kongo tanca. Pri bufete vystupovali naživo gitaristi a akordeonisti. Miestne umelecké duo, bolo skvelé, ale po čase nám tie vystúpenia prišli ako na jedno kopyto. V posledný večer vystupoval úžasný umelec s pieskom, úplne nás očaril!

Dojem na nás nespravila okolitá krajina, alebo výlet do Sousse medina alebo prístav El Kantaoui. Thomsonovi boli skvelý v aranžovaní exkurzií a náš sprievodca bol výborný. No krajina na nás nespravila dojem a už by sme sa tam nevrátili. Boli sme šťastní, že zvyšok dovolenky môžeme stráviť na tom úžasnom hoteli. Neodporučila by som masáž. Muž, ktorý chodí okolo a robí promo a dámy na recepcii boli úžasní. Ale ženy, ktoré nás masírovali, boli voľáke nabrúsené. Nemohli sme pri nich relaxovať.

Thomsonovi boli skvelí a nechali nám lístoček v izbe, že naša loď na exkurziu 20 minút mešká, ale nie je to niečo, načo by sme sa sťažovali. Dobre zniesli vrátenie peňazí za katamarán, ktorý sme si zarezervovali, ale nechceli sme naň ísť pre zmenu počasia. Hotel nám napísal pred odchodom na rozlúčku list s čokoládkami.V hotely sa nachádza zmenáreň. Zmieňajte si peniaze postupne, lebo najbližsia zmenáreň sa nachádza na letisku.

Odporúčam tento hotel a vrátila by som sa <a href="http://tripadvisor.com/sem">sem</a>.

Užitočné?
4 Poďakujte používateľovi JSH07.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Súsa alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 1.2 km
Royal Kenz Hotel Thalasso & Spa
Č. 3 z 33 v lokalite Port El Kantaoui
4.5 z 5 bublín 1 430 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste TUI SENSIMAR Scheherazade? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli TUI SENSIMAR Scheherazade

Zariadenie: TUI SENSIMAR Scheherazade
Adresa: Boulevard du 14 Janvier, Súsa 4039, Tunisko (bývalý názov Scheherazade Hotel Sousse)
Lokalita: Tunisko > Guvernorát Súsa > Súsa
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén
Štýl hotela:
Na pozícii č. 1 spomedzi 35 hotelov v lokalite Súsa
Cenový rozsah (za noc): 54 € – 231 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — TUI SENSIMAR Scheherazade 4*
Počet izieb: 204
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela TUI SENSIMAR Scheherazade. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?