“Chcete skusit nieco typicky srbske? Toto je to prave!”
Recenzia Kafana Galija

Kafana Galija
Na pozícii č. 6 spomedzi 131 Reštaurácie v Nis
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Po 10 min v Nis, ako sme sa ubytovali v hoteli som na tripadvisor nasla restauraciu kafana galija (najblizsie k hotelu s najlepsim hodnotenim)...stol sme nastastie nasli hned, ale ako sa blizilo k casu vecere - stolov bolo menej volnych, az sa podnik cely zaplnil.
Obsluha velmi mila, super anglictina, odporucil a promptne vybavil objednavku.
Od vina az po jedlo, vsetko bolo VYNIKAJUCE!
Ceny nizke, takze za relativne vela sme zaplatili uplne malo.
Vela lokalnych ludi tam bolo a teda ako vsade v Srbsku, budte pripraveny ze sa tam fajci...pocas jedla, pred, po...proste hocikedy.
Kazdopadne ale odporucam!

Dátum návštevy: apríl 2018
3  Poďakujte používateľovi MichalaF.

Zrecenzované: 5. marca 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: november 2019
Zrecenzované: 11. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kafana Galija, si pozreli aj

Nis, Central Serbia

Navštívili ste Kafana Galija? Podeľte sa o svoje zážitky!