“Chutne jedlo za prijatelne ceny”

Restaurant Groppo
Na pozícii č. 50 spomedzi 262 Reštaurácie v Zadare
Kuchyňa: Stredomorské
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 15. septembra 2019

Pekna restauracia s bohatym menu. Jedla su v prijatelnych cenovych relaciach aj napriek tomu, ze sa jedna o centrum mesta.

Poďakujte používateľovi dobrockypato.

Zrecenzované: 31. augusta 2019

v reštaurácii sme boli tento rok už druhýkrát, úroveň reštaurácie je stále rovnako dobrá ako pred rokom, určite odporúčam

Poďakujte používateľovi robertstrauch.
Zrecenzované: 8. augusta 2019

Odporúčam, s priateľmi sem chodíme pravidelne keď sme na dovolenke, lokalita reštaurácie je takisto super

Poďakujte používateľovi sofiahanusova.
Zrecenzované: 2. augusta 2019

Veľmi dobrá ponuka chutných a moderne servírovaných jedál za dobrú cenu, určite odporúčam, prídeme aj nabudúce.

Poďakujte používateľovi paula_baskova.
Zrecenzované: 26. júla 2019

Super jedlo za skvelé ceny! Veľmi pekné a moderné priestory a milý personál, takisto oceňujem rýchlu prípravu jedla.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi karol_miezga.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Groppo, si pozreli aj

Zadar, Zadarská župa

Navštívili ste Restaurant Groppo? Podeľte sa o svoje zážitky!