Zadar

krasne

Recenzované: 21. marca 2019
PetraGergelova
Trebisov, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (6 140)

Recenzované: 20. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Odporúčam každému. Toto miesto ma svoju atmosféru. Jedine co je všade je straaaaadne veľa ľudí. Ale keď si urobíte svoju vlastnú bublinku, stojí západ slnka na tomto mieste rozhodne za vašu pozornosť.

Dátum zážitku: júl 2019
1  Poďakujte používateľovi patriciamacik.
Recenzované: 21. marca 2019

krasne miesto na relax, sadnete si na betonove schody, sledujete lode a pocuvate, ako voda naraza na pevninu a vytvara krasnu melodiu :)

Dátum zážitku: august 2018
1  Poďakujte používateľovi PetraGergelova.
Recenzované: 8. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Stojí to za návštevu, ten zvuk je nádherný. Stačí si sadnúť na schody a počúvať ako voda "hra na orgán".

Dátum zážitku: september 2018
1  Poďakujte používateľovi Petka84.
Recenzované: 27. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Vela ľudí sediacich na schodoch posúvajúcich ako vlny narážajú na pobrežie a aplikovaný organ hra no hra ako hra skor kvili ale turistom sa to paci stačí 10 minut netreba to preceniť

Dátum zážitku: august 2018
1  Poďakujte používateľovi SilviaN1894.
Recenzované: 9. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Vždy keď sme blízko Zadaru, nevynecháme toto miesto. Morský orgán nájdete rýchlo. Atmosféru ma ráno, na obed i večer. Pri západe slnka je to asi najmasovejšie. Stretnete tu aj pouličných umelcov, artistov, niektoré vystúpenia sú naozaj výborné. Alebo len tak si poseďte, kochajte sa výhľadom a počuvajte morský orgán.

Poďakujte používateľovi LuciaR2868.