Zadar

“Dobre jedlo”

Hedonist Dining & Hangout
Na pozícii č. 40 spomedzi 262 Reštaurácie v Zadare
Zrecenzované: 15. septembra 2019

Dobre jedlo, mily pristup ku zakaznikom a pekne priestory. Na pripravu jedla sme cakali pomerne kratko. Naozaj chutne burgery.
Co viac si priat :)

Poďakujte používateľovi dobrockypato.

Zrecenzované: 6. septembra 2019

Pekné priestory a skvelé jedlo, obsluha bola milá a promptná, myslím, že nie je viac čo dodať, odporúčam!

Poďakujte používateľovi sofiahanusova.
Zrecenzované: 31. augusta 2019

skvelá prímorská reštaurácia na úrovni priamo v centre Zadaru, mali plno, na jedlo sme však nečakali príliš dlho, obsluha bola veľmi milá, odporúčam

Poďakujte používateľovi robertstrauch.
Zrecenzované: 1. augusta 2019

Reštika naozaj na dobrej úrovni, kladne hodnotím ponuku menu a tiež lokalitu, s priateľmi sme sa u vás cítili veľmi príjemne.

Poďakujte používateľovi Filip_Bartovic.
Zrecenzované: 26. júla 2019

Veľmi príjemná reštaurácia s dobrou atmosférou a chutným jedlom! Boli sme u Vás prvýkrát, ale určite sa zastavíme aj nabudúce.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi karol_miezga.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hedonist Dining & Hangout, si pozreli aj

Zadar, Zadarská župa

Navštívili ste Hedonist Dining & Hangout? Podeľte sa o svoje zážitky!