Kyjev
Super 👌

Vsetko bolo super, zrozumiteľné. Väčšinou sme chodili autobusom, prešli sme však všetko. Do... viac informácií

Zrecenzované: pred 2 dňami
evamagyarova1992
Výlet do Chernobylu

Na tomto výlete som sa zúčastnil 19.10.2019. Naša delegátka Halina bola super a vedela perfektne po... viac informácií

Zrecenzované: pred 2 dňami
Tourist43854327039
Prečítať všetky recenzie (2 357)

Možnosť navštíviť toto unikátne miesto bolo neopísateľným zážitkom. Všade je cítiť prázdnotu avšak na druhej strane prírodný rozmach. Veľmi smutný pohľad je nielen na všetky opustené budovy a miesta, horšie je to ako to po katastrofe ľudia bez štipky úcty rozkradli a zniči čo sa dalo. Všade sú porozhadzované a rozbite veci. Kiežby sa to bolo zachovalo v pôvodnom stave bez zásahu ľudí aj pre budúce generácie.
CHERNOBYLwel musím pochváliť za vynikajúcu organizaciu, prístup aj milé poďakovanie na kocci návštevy. Naša sprievodkyňa Júlia bola veľmi sympatická, mila a vedela zodpovedať všetky naše otázky. Zaujímala sa o svoju skupinu a bola vždy nápomocná. Bolo by super keby sme mali možnosť stráviť viac času v meste Pripiat a aj sami trochu objavovať, avšak chápem, že veľa ľudí by to zneužilo alebo sa aj stratilo.
Návštevu aj spoločnosť urcite odporúčam!

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi Go30412547989.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Yurij_1986, Public Relations Manager v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dobrý den cestovateľ ,

Moc krát děkujeme, že jste si udělali čas a podělili se o své zážitky, že jste nám poskytli perfektní recenzi.

Jsme rádi, že jste si s naším průvodcem užili výlet z Černobylu na 100%, protože opravdu pracujeme na tom, abychom poskytli jedinečný zážitek a my jsme vždy rádi, že se nám tieto super zážitky vrátia na skvelých recenziách :)

Recenzované: 8. septembra 2019

Vyzerá to tam síce desivo a depresívne. Ale toto memento socialistickej technológie a doby si treba pozrieť. Bolo dobré, že tam bol aj slovensky hovoriaci sprievodca, teba sprievodkyňa. Jej výklad nám to ešte lepšie priblížil.

Poďakujte používateľovi DanoS17.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Yurij_1986, Public Relations Manager v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: 9. septembra 2019

Recenzované: 3. septembra 2019

31.8.2019 som absolvoval jednodňový výlet so Černobylu s Chernobylwel.com a všerko prebehlo super (od rezervácie cez platbu až po samotný výlet) a odnášam si skvelý zážitok na celý život. Odporúčam všetkým! PS: Ďakujem našim skvelým sprievodkyniam.

Poďakujte používateľovi peterhalaj.

Dobrý den Peter ,

Recenzované: 2. septembra 2019

Všetko bolo vynikajúce,Max a slovenská tlmočníčka predviedli, ako sa má absolvovať na vysokej úrovni fakultatývný výlet,aby ostalo v hlave,a mohli o tom rozprávať doma. ĎAKUJEME VAM PEKNE!!! Doporučujem Vám vrele tútu agentúru. ing.Ladislav Balogh.

Poďakujte používateľovi ladislavbalogh.

Recenzované: 30. augusta 2019

maximalna spokojnost, sprievodca Helena bola super, nabita informaciami, strava na pomery EU male porcie, ubytovanie ciste, ludia su super, len odporucam,

Poďakujte používateľovi PeterK6674.