Cernobyl 5/2019

Juraj K
Je to veľký zážitok!

Určite odporúčam, aby každý, kto nadtým len trošku uvažuje, do toho šiel. Naozaj to stálo za to a... viac informácií

tutuland
Prečítať všetky recenzie (1 844)

Zrecenzované: pred 1 týždňom

Velka spokojnost s chernobylwel.com mozno nejake veci co sa ale samotnej firme neda vytknut je ze navsteva budov je zakazana ako aj navsteva bazena kde nainstalovali niekedy v 2019 kameru. Avsak budovy po 32 rokoch su v katastrofalnom stave a niektore zrutene, takze plne chapem toto rozhodnutie pre bezpecnost turistov. Vrelo odporucam, nieje sa coho bat cely cas mate dosimeter na krku (ktory meria celkovu radiaciu ktoru dostanete pocas pobytu a vyhodnotia az na konci), "tamagocak" do ruky ktory ukazuje aktualnu intenzitu v mikrosievertoch a pri prekroceni stanovenej hranice sa rozpipa (tamagochi) a veduca ma profi dosimeter. Odporucam !

Dátum zážitku: máj 2019
Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Poďakujte používateľovi Juraj K.

Náš jednodňový výlet bol neopakovateľný! Naša sprievodkyňa bola super a vedela všetko na čo sme sa jej opýtali. Odporúčam každému kto sa trochu zaujíma o Černobyľ alo taký!

Poďakujte používateľovi dzamo01.

V tejto zone je dost narocne ist na vlastnu past, asi aj nemozne..., ale velmi dobre naplanovane, vytipovane skvele miesta, velmi zdatna sprievodkyna Hali.

Poďakujte používateľovi F7414REmartinp.

Výlet do cernobylu urcite odporúčam 2 dňový výlet ak sa rozhodujete medzi 2 dňami a 1dnovym výletom.Bolo to super zažiť a nie len citat a pozerat na nete.
Mali sme super sprievodkyňu -Katka vela nam toho porozprávala. Takze jej ďakujeme za super zážitok

Poďakujte používateľovi Sightseer18222304663.
Recenzované: 2. apríla 2019

Veľmi zaujímavý trip do zničenej a opustenej oblasti Černobylskej nukleárnej továrne. Trip bol skvele organizovaný, všetko išlo ako malo. Zástupcovia čakali na presnom mieste, po organizačných pokynoch mi hneď doniesli tašku s dopredu objednanými suvenírmi a vyštartovali sme. Po úvodných kontrolách pri vstupe do oblasti sme postupne prechádzali jednotlivé miesta od radaru Duga, cez samotnú továreň až do opustených domov v Pripyati. Mínus zájazdu bolo jedlo v miestnej kantíne čo asi nebude chyba agentúry. Sprievodkyňa Viky vedela všetko o všetkom, dobrá angličtina a vždy sa snažila odpovedať na všetky otázky a povedať nejakú zaujímavosť. Inak agentúra celkovo všetko fajn, komunikácia dokonca v slovenčine, dostali sme nejaké darčeky čo oceňujem. Atmosfére na mieste je jedinečná. Odprúčam

Dátum zážitku: marec 2019
Poďakujte používateľovi LukasZ317.
Recenzované: 21. marca 2019

Uzasny zazitok, na ktory som sa uz dlho tesil, vyborny vyklad, Natasa mala jednoduchu a lahko pochopitelnu anglictinu, vedela reagovat na nase otazky a snazila sa maximalne vyuzit cas straveny v tomto priestore. Jedine minus bolo to jedlo, ktore podavali v Cernobyle, ale za to agentura nemoze. Poviem Vam ze taky kulinarsky zazitok som este nezazil a to som bol 5 rokov na intraku na rohlikoch a kecupe. Ale tak to nemohlo pokazit nadherny den v tejto lokalite.

Dátum zážitku: marec 2019
Poďakujte používateľovi Dobrypocit1.