Den plny zazitkov k nezaplateniu.

Zrecenzované: včera
Pioneer29742597361
Cernobylwel.com

Zrecenzované: pred 5 dňami
vojtovicova_andrea
Nitra, Slovakia
Prečítať všetky recenzie (1 696)

Zrecenzované: včera

Uzasny zazitok, na ktory som sa uz dlho tesil, vyborny vyklad, Natasa mala jednoduchu a lahko pochopitelnu anglictinu, vedela reagovat na nase otazky a snazila sa maximalne vyuzit cas straveny v tomto priestore. Jedine minus bolo to jedlo, ktore podavali v Cernobyle, ale za to agentura nemoze. Poviem Vam ze taky kulinarsky zazitok som este nezazil a to som bol 5 rokov na intraku na rohlikoch a kecupe. Ale tak to nemohlo pokazit nadherny den v tejto lokalite.

Poďakujte používateľovi Pioneer29742597361.
Zrecenzované: pred 5 dňami

Milá a ochotna sprievodkyna, ktora ochotne odpoveda na vsetky otazky. Vidno, ze sa teme venovala. Tiez skvely hotel s vybornym jedlom. Plus prekvapenie. Sla som s touto cestovkou uz 3x a vzdy sa dozviem nieco nove. Vrelo odporucam!

Poďakujte používateľovi vojtovicova_andrea.
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Akcia bola zorganizovana super, vsetko na čas pripravene. Sprievodkyne boli mile a snazili sa odpovedat na vsetky mozne aj nemozne zaujimave otazky. Odporucam, je to zazitok na cely život. Martin ;)

Poďakujte používateľovi Cruiser15942139615.
Zrecenzované: pred 1 týždňom

ten zazitok sa neda opisat. za tie dva dni sme presli velmi vela miest, co sme ani necakali. ozaj to stoji za to. a myslim, ze za jeden den sa vela stihnut neda. nase sprievodkyne halina a masa boli uzasne. prijemne, ochotne a pocas celého vyletu robili vsetko preto, aby sme co najviac videli. odpovedali na kazdu nasu otazku. nic ich nezaskocilo. ubytovanie a strava v hotely "desiatka" boli nad ocakavanie. izby ciste, a strava chutna. co sme necakali, ze budeme druhy den jest priamo v zavodnej jedalni elektrarne. nebolo to sice na 4hviezdy, ale nakolko je to jedalen pre zamestnancov a podmienky su tam tazke, boli sme vdacni aj za to, co sme dostali. bol to plnohodnotny obed aj s dezertom. nesli sme predsa na luxusnu dovolenku. je to narocne, presli sme hadam 20 km peso za tie dva dni, ale nelutujeme absolutne nic. dakujeme este raz za silny zazitok. a pozdravujeme hali aj masu:)

Poďakujte používateľovi barbora282.

nie je co pisat, treba to zazit, vrelo odporucam
organizacia vyletu na vysokej urovni, prijemny sprievodcovia, citil som sa bezpecne a dostatocne informovane, na vsetko co som sa opytal som dostal odpoved

Poďakujte používateľovi Passport40626006381.

Vyborny,velmi zaujimavy vylet. Ukrajina celkovo je destinacia, ktora ma ocarila uplne vsetkym. Cernobyl je vylet, ktory vo vas nieco zanecha. Spolu s chernobylwellcome je vyborna kombinacia sluzieb, komfortu a informacii. Sprievodkyna bola velmi mila, znala a ochotna mlada baba, ktora nam okrem vseobecne dostupnych informacii, porozpravala aj veci o ktorych som doteraz nevedel. Autenticke jedlo v jedalni spolu s robotnikmi z elektrarne bolo vynikajuce a pripomenulo casy zo skolskych cias a jedalni. Odporucam vsetkymi desiatimi.

Dátum zážitku: február 2019
Poďakujte používateľovi Sovietunion84.