Super výlet 👌

Jarka V
Top deň v rámci tripu v Kyjeve 😊

Super deň strávený v Černobyle a Pripjati so skvelými sprievodcami. Odporúčam vidieť a zažiť... viac informácií

Venture43535855149
Prešov, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (2 026)

Zrecenzované: pred 1 týždňom

Ďakujeme za super trip, veľmi zaujímavé a poučné, odporúčam! Všetko prebiehalo podľa plánu a čakalo nás aj milé prekvapenie

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Poďakujte používateľovi Jarka V.
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Super deň strávený v Černobyle a Pripjati so skvelými sprievodcami. Odporúčam vidieť a zažiť atmosféru!

Poďakujte používateľovi Venture43535855149.
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Je to unikatny zazitok. Pacilo sa mi, ze sme boli relativne mala skupina - ziadna masovka. Nic podobne asi nikde inde nezazijete. Jednoznacne odporucam

Poďakujte používateľovi Camper19452325241.
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Výborne zorganizovaný, unikátny výlet, ktorý by som odporúčal každému. Spočiatku som sa obával množstva turistov, čo sa ukázalo ako zbytočné. Sprievodkyńa bola profesionálna a veľmi milá, prezradila množstvo detailov a príbehov z každého miesta. Už teraz sa neviem dočkať opätovnej návštevy tohto miesta. Super!

Poďakujte používateľovi MartinH7014.

Neskutočný zážitok, adrenalín, pocity, vidieť to všetko na živo. Byt na mieste kde sa bojovalo o sekundy, aby sa zachránil svet. Byt kúsok od sarkofagu, vidieť Pripiat, ktorá v lete pripomína už les a nie město. Fakt zážitok a odporúčam na 110%

Poďakujte používateľovi Adventure68581897318.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Yurij_1986, Public Relations Manager v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: pred 1 týždňom

Dobrý den cestovateľ ,

Moc krát děkujeme, že jste si udělali čas a podělili se o své zážitky, že jste nám poskytli perfektní recenzi.

Jsme rádi, že jste si s naším průvodcem užili výlet z Černobylu na 100%, protože opravdu pracujeme na tom, abychom poskytli jedinečný zážitek a my jsme vždy rádi, že se nám tieto super zážitky vrátia na skvelých recenziách :)

Těším se, že vás znovu uvidíme,

Opatruj se! Pozdravy z Ukrajiny

Yurij

Vďaka chernobylwelcome za skvelý výlet a ďakujem aj sprievodkyni Káťi za dobrý výklad a odpoveďe na všetky otázky. Určite ešte využijem aj iné zájazdy :-) Odporúčam!

Dátum zážitku: jún 2019
Poďakujte používateľovi Quest61631901782.