Tak čo, ideme? ... poďme

Černobyľ ma zaujíma už roky, dávno som chcel ísť navštíviť miesta postihnuté najväčšou jadrovou... viac informácií

Zrecenzované: včera
phures
Bratislava, Slovensko
Za mňa TOP, nad očakávania!

Absolútna spokojnosť. Super služby sme dostali už pri komunikácii so spoločnosťou. Poskytli nám... viac informácií

Zrecenzované: pred 4 dňami
rogerka
Bratislava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (1 783)

Recenzované: 24. septembra 2017

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jurko Z, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: 30. októbra 2017

Recenzované: 23. septembra 2017

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou

Recenzované: 22. septembra 2017

Recenzované: 22. septembra 2017

Recenzované: 21. septembra 2017

Dátum zážitku: september 2017
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jurko Z, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: 30. októbra 2017