Nezabudnem!

Najlepší výlet v mojom živote. Veľa som vedel, veľa som sa dozvedel nového. Mali sme úžasnú... viac informácií

Recenzované: 9. marca 2020
Tadejasko
Zážitok,na ktorý nezabudnem

Výborná organizácia, výborná sprievodkyňa Galina, ktorá rozprávala po anglicky a česky. Aj keď som... viac informácií

Recenzované: 20. februára 2020
albalogh4
Šaľa, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (2 549)

1 2391 2442 549 recenzií
Recenzované: 24. septembra 2017

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jurko Z, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: 30. októbra 2017

Recenzované: 23. septembra 2017

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou

Recenzované: 22. septembra 2017

Recenzované: 22. septembra 2017

Recenzované: 21. septembra 2017

Dátum zážitku: september 2017
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jurko Z, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: 30. októbra 2017