Za mňa TOP, nad očakávania!

Absolútna spokojnosť. Super služby sme dostali už pri komunikácii so spoločnosťou. Poskytli nám... viac informácií

Zrecenzované: včera
rogerka
Bratislava, Slovensko
ODPORÚČAM

Náš jednodňový výlet bol neopakovateľný! Naša sprievodkyňa bola super a vedela všetko na čo sme sa... viac informácií

Zrecenzované: pred 4 dňami
dzamo01
Kyjev, Ukrajina
Prečítať všetky recenzie (1 770)

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martin D, General Manager v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: 28. augusta 2017

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jurko Z, Public Relations Manager v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: 31. augusta 2017

Dátum zážitku: júl 2017

Recenzované: 21. augusta 2017