Za mňa TOP, nad očakávania!

Absolútna spokojnosť. Super služby sme dostali už pri komunikácii so spoločnosťou. Poskytli nám... viac informácií

Zrecenzované: pred 3 dňami
rogerka
Bratislava, Slovensko
ODPORÚČAM

Náš jednodňový výlet bol neopakovateľný! Naša sprievodkyňa bola super a vedela všetko na čo sme sa... viac informácií

Zrecenzované: pred 6 dňami
dzamo01
Kyjev, Ukrajina
Prečítať všetky recenzie (1 774)

Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jurko Z, Public Relations Manager v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: 14. augusta 2017

Dátum zážitku: júl 2017
Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jurko Z, Public Relations Manager v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: 15. augusta 2017

Dátum zážitku: júl 2017

Recenzované: 10. augusta 2017