Tak čo, ideme? ... poďme

Černobyľ ma zaujíma už roky, dávno som chcel ísť navštíviť miesta postihnuté najväčšou jadrovou... viac informácií

Zrecenzované: včera
phures
Bratislava, Slovensko
Za mňa TOP, nad očakávania!

Absolútna spokojnosť. Super služby sme dostali už pri komunikácii so spoločnosťou. Poskytli nám... viac informácií

Zrecenzované: pred 4 dňami
rogerka
Bratislava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (1 783)

Recenzované: 11. augusta 2017

Dátum zážitku: júl 2017
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jurko Z, Public Relations Manager v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: 14. augusta 2017

Recenzované: 10. augusta 2017

Dátum zážitku: august 2017
Recenzia získaná v spolupráci s touto atrakciou
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jurko Z, Public Relations Manager v zariadení CHERNOBYLwel.com - Day Tours.Zodpovedané: 15. augusta 2017

Recenzované: 10. augusta 2017

Recenzované: 9. augusta 2017 cez mobilné zariadenie