Mombasa
Recenzované: 21. júna 2016

V hoteli sme stravili 10 dni - 2 dospeli + 5-rocne dieta.
Izba velmi priestranna, cista, klimatizovana (dostali sme izbu s vyhladom na more aj ked sme mali mat vyhlad na zahradu), ale travili sme tam minimum casu. Dvakrat sa nam pokazilo WC - po nahlaseni opravene kym sme prisli znovu na izbu. nad postel nam zavesili aj moskytieru - pouzivali sme aj ked sme za celu dovolenku nevideli komara.

Strava bola uzasna - jedna z najlepsich co som kedy zazil. Velky vyber + kazdy den obmienana.

Napojov v all inclusive nie az tak vela, ale nam to uplne stacilo (pivo, vino, dzusy, niektore alkoholy v cene)

More perfektne, aj ked je dost velky odliv. Plazovi chlapci sice dotieravi, ale po prejaveni nezaujmu sa stiahnu. Ja osobne som s nimi prekecal hodiny.

Wifi bolo na izbe v niektore dni slabsie (neviem preco) - inde v priestoroch hotela/pri bazenoch bez problemov.

Boli sme aj na safari (Tsavo East/West) na 3 dni - bolo super, odporucam aj pre mensie deti.

Dátum pobytu: marec 2016
3  Poďakujte používateľovi jozef o.
Recenzované: 9. augusta 2019

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Vacation651901, Manager v zariadení Voyager Beach Resort.Zodpovedané: 10. augusta 2019