Krásne miesto

Krasne miesto. K chrámu Vás odvezie vláčik (mala som tu česť ho šoférovať). Som rada, že som toto... viac informácií

Recenzované: 25. septembra 2019
cambalova_karin
Budmerice, Slovensko
zážitok

krasny palac. pri pohlade ked prichadzate nechcete verit ze to je tak stare. jediny 3 poschodovy... viac informácií

Recenzované: 16. augusta 2019
Exploration828261
Bratislava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (3 452)

Recenzované: 4. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Výnimočne miesto, ktoré dýcha atmosférou starého Egypta ... v blízkosti je údolie kráľov a samotné mesto Luxor - odporúčam navštíviť všetky miesta v rámci jedného výletu, sú pomerne blízko od seba.

Dátum zážitku: október 2016
Poďakujte používateľovi Mmarikaap.
Recenzované: 24. júla 2017

Nádherné miesto, vidieť to bol naozaj zážitok.Odporúčam všetkým ktorí váhajú. Napriek tomu teplu to stálo zato.

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Majka95.
Recenzované: 5. novembra 2016

Hatšepsutin chrám v Tébach je to rozsiahly komplex vybudovany do skaly...Hatšepsut dala svoje stavby bohato vyzdobiť rôznými reliefmi , sochami a vysokými stĺpamy , ktoré je možne vidieť aj v jej chráme.

Dátum zážitku: október 2016
1  Poďakujte používateľovi MAGDALENA11111.
Recenzované: 23. marca 2020

Dátum zážitku: január 2020