Wau zážitok

zimomriavky

Recenzované: 31. augusta 2017
IvanR3782
Banskobystrický kraj, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (7 900)

Recenzované: 19. marca 2018

Odporúčam navštíviť pyramídy. Cesta dlhá 7 hodín, ale stálo to za to vidieť jeden zo 7 divov sveta. Je to niečo wau treba vidieť.

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Miska M.
Recenzované: 31. augusta 2017

ozaj nádych mystiky na zamyslenie ako to dokázali, presne uhly, výška ako niekolko 1000x menej ako vzdialenost zeme od slnka... ako ?tolke tony kamenných blokov ... som vďacný ze som to mohol vidiet a dotknut sa historie :) ja som unesený

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi IvanR3782.
Recenzované: 1. júna 2016

Určite každému odporúčam návštevu tohto miesta. Pre vstup do pyramídy je nutné si skoro ráno objednať lístok. Do malých pyramíd sa dá dostať ak dáte vojakovi 1 Euro, ale vo vnútri nič nieje :( do komplexu sa tiež platí vstupné a prechádzate cez detektor kovu. Určiťe si zo sebou zoberte vodu a niečo na hlavu (hrozne teplo).

Dátum zážitku: august 2015
Poďakujte používateľovi Vladimir R.
Recenzované: 27. januára 2016

Naozaj úžasný zážitok v prostredí pyramíd. Každý deň sme tu trávili čas a kontrolovali či archeológovia na niečo nezabudli :) Kto tam bol musí potvrdiť, že domáci ľudia sú naozaj veľmi milý a často aj radi pomôžu. Hlavne si netreba zabudnúť zobrať vodu, teplo je tu skutočné výnimočné.

Dátum zážitku: júl 2015
Poďakujte používateľovi Motorax.
Recenzované: 30. apríla 2015

vždy som očakávala že keď prídem k pyramíde budem ohromená, očarovaná a podobne... bohužiaľ nestalo sa tak... bolo tam strašne veľa otravných domácich obyvateľov ktorí stále chceli niečo predať... ja chápem že z toho žijú ale občas ked sme odmietli som sa bála že nám niečo spravia... inak pyramídy sú úžasné :-) len to okolie to kazí :-(

Dátum zážitku: máj 2014
Poďakujte používateľovi mirkat2013.