The Museum of Egyptian Antiquities

Recenzované: 19. marca 2018
Miska M
Prievidza, Slovensko
Niečo zaujimave,treba to vidiet

Toto muzeum som navstivila v decembri 2017. Je to niečo fantasticke a nezabudnutelne. My sme mali... viac informácií

Recenzované: 30. decembra 2017
gina914
Nové Zámky, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (12 229)

Recenzované: 19. marca 2018

Egyptské múzeum plné múmií a rôznych artefaktov. Oplatí sa vidieť kto sa zaujíma o vykopávky, múmie, egyptskú históriu. My sme ho navštívili pred návštevou pyramíd, Odporúčam.

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Miska M.
Recenzované: 30. decembra 2017

Toto muzeum som navstivila v decembri 2017. Je to niečo fantasticke a nezabudnutelne. My sme mali českeho sprievodcu
takže to bolo super. Na návstevu si treba vybrat aspon celý den ,aby sa to dalo všetko obsiahnut. Vsetkým to vrele doporučujem.

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi gina914.