The Museum of Egyptian Antiquities
Pradavna historia

Tu na vas dycha pradavna historia.Kto niekedy uvidi Mumie na vlastne oci,v zivote nezabudne.A... viac informácií

Recenzované: 28. marca 2018
EvaH3659
Niečo zaujimave,treba to vidiet

Toto muzeum som navstivila v decembri 2017. Je to niečo fantasticke a nezabudnutelne. My sme mali... viac informácií

Recenzované: 30. decembra 2017
gina914
Nové Zámky, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (12 242)

Recenzované: 30. decembra 2017

Toto muzeum som navstivila v decembri 2017. Je to niečo fantasticke a nezabudnutelne. My sme mali českeho sprievodcu
takže to bolo super. Na návstevu si treba vybrat aspon celý den ,aby sa to dalo všetko obsiahnut. Vsetkým to vrele doporučujem.

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi gina914.