Baku
Výlet do Azerbajdžánu

skvelá dovolenka - cestovka zabezpečila všetko od transferu z letiska, ubytovanie, prehliadku Baku... viac informácií

MartaPN
Piešťany, Slovensko
Baku a okolie

Recenzované: 18. mája 2019
Katbie

Recenzované: 18. mája 2019

Dovolenka v Azerbajdzane bol pre nas spravny vyber. Krasna krajina, ludia, zvyky, neskutocna priroda a toto vsetko sme mohli vidiet a zazit prostrednictvom cestovnej kancelarie 1001tours a Gunel. 100% organizacia, ochota, informacie, po slovensky hovoriaca sprievodkyna, takze ste sa mohli spytat na cokolvek. Kedze sme vela cestovali, spoznali sme vela krasnych miest a cesty sme si sprijemnili smiechom a prijemnou atmosferou. V pripade ze planujete ist do tejto krajiny, tak vam odporucam kontaktovat tuto cestovnu kancelariu! Odnesiete si domov vela zazitkov a vlastne sa vam domov ani nebude chciet odist.

Dátum zážitku: máj 2019
Poďakujte používateľovi Katbie.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 1001tours, Guest Relations Manager v zariadení 1001tours.Zodpovedané: 23. mája 2019

Dobry den @Katbie. Dekujeme velmy pekne za vsetko a cakame vas este krat v nasej krajine))
S Pozdravom

Recenzované: 8. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Ak sa clovek chysta do Azerbajdzanu a nepozna az tak krajinu, urcite by mal vyuzit sluzby miestnej cestovnej agentury.
Cestovna agentura 1001 tours ma velku vyhodu oproti konkurekcnym cestovnym agenturam, a to je slovensky hovoriacu sprievodkynu.
Agentura ponuka vysoky standard sluzieb za vyhodnu cenu.
Navstivil som Mud Volcanos, jaskyne s prehistorickymi obrazcami Qobustan, chram ohna, horiacu horu a mnoho dalsich.
Velka spokojnost.
Tomas

Dátum zážitku: september 2018
Poďakujte používateľovi Tomáš S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 1001tours, General Manager v zariadení 1001tours.Zodpovedané: 15. februára 2019

Dobry den @Tomaš S.
Ďakujem za vašu poznámku.
Ste potešení, že ste si to užili.
Dúfame, že vás znova uvidíme

Recenzované: 5. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Vynikajuca cestovna kancelaria, ktoru doporucujem kazdemu navstevnikovi.
Vybavili nam auto na cely tyzden, povodili nas po miestach, ktore bezny cestujuci nenajde na mape. Prezili sme s nimi nezabudnutelnu dovolenku. Ak este raz pojdem do Azerbajdžanu, tak urcite opat s 1001tours. Dakujeme

Dátum zážitku: jún 2018
Poďakujte používateľovi 454katarinaz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 1001tours, Manager v zariadení 1001tours.Zodpovedané: 6. februára 2019

Dobré den @454katarinaz

Ďakujeme, že ste si našli čas na napísanie komentára. Vždy budeme radi, keď vás znovu navštívim v Azerbajdžane

Prajeme pekny den.

Gunel Mikayilova

Recenzované: 6. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Výborná agentura, perfektná komunikacia, super spoločnost.
Absolvovali sme výlet v Baku a okolia:
Gobustan, návštěva Mešity, Yanar Dag..zakončenie výbornou večerou doporučuje!

Dátum zážitku: december 2018
Poďakujte používateľovi JanJacko1979.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 1001tours, Менеджер по связям с общественностью v zariadení 1001tours.Zodpovedané: 11. decembra 2018

Dobry den. Dekujeme za komment. Dufam este krat stretnutsa v nasey krajine.Cakame slovakov v Azerbaydane)

Dátum zážitku: september 2019