Super pristup, Uzasna kvalita!

Daneho krajcira som nasiel na mojej ceste z Myamaru kedy som mal 4 dni v Bangkok. Nenapadlo by mi... viac informácií

Recenzované: 25. januára 2019
aykonsvk

Recenzované: 23. februára 2020

Dátum zážitku: január 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LouisB2208, Manager v zariadení Michael Tailors.Zodpovedané: 24. februára 2020

Recenzované: 12. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: február 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LouisB2208, Manager v zariadení Michael Tailors.Zodpovedané: 13. februára 2020

Recenzované: 17. januára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: január 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LouisB2208, Manager v zariadení Michael Tailors.Zodpovedané: 19. januára 2020

Recenzované: 9. januára 2020

Dátum zážitku: január 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia LouisB2208, Manager v zariadení Michael Tailors.Zodpovedané: 10. januára 2020

Recenzované: 13. decembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: december 2019